[Povýšení] Atlanta > Velkoměsto. ✓

Pokud chcete založit město, podejte sem svou žádost. Nezapomeňte si přečíst vzor, aby bylo vše správně!

Moderátor: Public team

Pravidla fóra
Veškeré obrázky, screeny a jiný obrazový materiál uploadovat na
http://www.upnisito.ceskejparan.cz pokud bude vloženo jinak, bude příspěvek smazán!
Fildaa
Kopáč
Kopáč

[Povýšení] Atlanta > Velkoměsto. ✓

Příspěvek#1 » 26.9.2018, 21:42:46

Atlanta

Žádost o povýšení města Atlanta na stupeň velkoměsto

Typ: Teplé suché

Vedení města
Starosta: Fildaa
Místostarosta: Dandaa_

Obyvatelé
29
Mar3kCz, DadoDrobcek, Kikousek, Qwesde_CZE, RottenPizza, rezede, Werewolf, bibik_gamer, DREJK, VojtiS191, Johanison, Karik, Dandaa, rupiis, AlchKimista, Milous12CZ, Jakoubevek, olda1, Wagoun, _Here_Is_Johnny_, PertPan, Ondra128, JohnnyCZ7, Adik111, mrtomsikcz1, lump666, NikkoCz, Vojtech128, Pepik152

Budovy
23
Povinné: Radnice, domy obyvatel(byty), kostel, restaurace, náměstí+fontána, park, dům starosty, obchodní centrum, muzeum, farma (vinohrad), event(není dostupný pokud se nehraje), přehrada, zásoba vody
Volitelné: pošta, knihovna, rozhledna, banka, škola, stadion, hotel, přístav, kino, tržiště, venkovní koupaliště (přirodní koupaliště(bar+pláž+skluzavka))
Navíc: dětské hřiště, hasičská stanice(součástí letiště)
Rozestavěné/Dotace: Letiště, dálnice (skrz město), mrakodrapová zóna

Historie města
Žil byl malý Playstation... Už od mala měl sen se svým přítelem bibikem vybudovat stejně jako jeho otec nejhezčí město na světě Public. Hledali místo kde vybudovat město, hledali jakoukoli pomocnou ruku která by jim pomohla postavit nejhezčí město světa a hlavně chtěli pokořit rekord v nejvyšší budově světa.... Podařilo se... a z malé osádky s pár hezkými domy se stalo Velkoměsto Dubaj... Pak ale přišla velká pohroma! Voda utekla.... ptáci uletěli a po minutě se přihnala velká vlna která zničila celé město a okolní vesnice. Nikdo nepřežil a vše bylo zničeno. Playstationův syn Fildaa měl to štěstí že byl zrovna na cestách v Metropoli Finlandia a SPAWN. Po tom co zjistil že nikdo nepřežil velkou vlnu a bylo vše zničeno, rozhodl se postavit město znovu a lépe.

Obrázky města

Vedení města Atlanta
Pokud máš zájem bydlet u mě ve městě tak mi napiš SZ nebo ve hře!
První připojení na server - Zřejmě rok 2016
Registrace osady Dubaj - 31.8.2017 | Vesnice - 1.9.2017 | Město - 3.9.2017 | Velkoměsto - 11.3.2018
Registrace osady Atlanta - 15.8.2018 | Vesnice - 27.8.2018 | Město - 15.9.2018 | Velkoměsto - ??
VIP - nespočet

Josefcrager
Operátor
Operátor
Věk: 15

Re: [Povýšení] Atlanta > Velkoměsto

Příspěvek#2 » 7.10.2018, 16:34:04

Ahoj, chvíli jsi si sice počkal, ale myslím, že to vůbec nevadí. Párkrát jsem se na město průběžně koukal. Řekl bych, že nedodělky, které tam byli, už jsi opravil a město se mi líbí. Jediné, s čím mám problém, je ta obrovská volná plocha, kterou máš okolo toho mostu. Vše na velkoměsto splnuješ. Proto ti to tedy Schvaluji, ale při povýšení na Metropoli očekávám, že město bude vypadat fantasticky. A vše bude dodělané.

Josef

Odměna předána

Lock
3.8. 2014 - První připojení na Public
8.4. 2016 - Epic
7.12. 2016 - Helper
30.6. 2017 - Moderátor
21.9. 2017 - Operátor
7.1. 2018 - Moderátor
3.8. 2018 - 4 Roky na ČP
1.9. 2018 - Operátor

Zpět na