Rychlé FAQ

Odpovědi na nejčastější dotazy.
Krum88ik
Super Admin
Super Admin

Rychlé FAQ

Příspěvek#1 » 27.10.2017, 22:03:01

FAQ
Nejčastější otázky & odpovědi

Co nebo kdo to je ČeskejPařan.cz?
ČeskejPařan.cz je herní portál a projekt, jehož cílem je spravovat herní servery a tím vytvářet a udržovat herní komunitu.

Jak dlouho existuje?

Náš herní portál existuje přibližně od roku 2011.

Lze nějak podporovat tento projekt?
Zajisté, na většinu našich serverů si můžete zakoupit za reálné peníze různé výhody a tím podporujete daný server. Pokud chcete náš projekt sponzorovat přímo nebo nějakým jiným způsobem, tak kontaktujte vedení ČP prosím.

Co je tzv. [CP KREDIT] - KreditShop?
V rámci celého projektu je zaveden tzv. KreditShop (zkratka CPK). V KreditShopu má každý hráč svůj účet, na který si kupuje kredity (něco jako měna) a za kredity si poté může kupovat výhody na jednotlivé servery. Kredity také můžete získat z různých soutěží nebo hlasováním pro server na různých stránkách.

Kolik serverů v současné době provozujete?
V současné době provozujeme celkem 1 herní server pro hru Minecraft a dále připravujeme server pro Rust Experimental, poté ještě 2 voice servery - TeamSpeak3 a Discord. Dále máme web, fórum a facebook stránky.

Jaký server si mám vybrat?
To je pouze na Vás, co si z naší nabídky serverů vyberete. Snažíme se naši nabídku udržovat a jakékoliv typy na nové servery uvítáme na fórum v sekci Nové servery.

Chtěl bych být členem týmu ČP, je to možné?
Teoreticky to možné je, k tomu slouží sekce nábor na fórum, kde najdete další informace.

Nelíbí se mi chování nějakého člena týmu ČP nebo naopak ho chci pochválit, co s tím?
Pro pochvaly a stížnosti slouží tato sekce na našem fórum.

Viděl jsem tuto zkratku, co znamená?
V rámci projektu se ustálilo několik používaných zkratek:
ČP / CP = ČeskejPařan.cz
ČPK / CPK = KreditShop
TS / TS3 = TeamSpeak3
DC = Discord
Pub / P = herní server minecraft Public
PM / MSG / SZ = soukromá zpráva

AT = AdminTeam daného serveru
SA = SuperAdmin (pozice)
OP = operátor (pozice)
Mod / MS (zastarale) = moderátor (pozice)

Mám nějaký problém, se kterým se nevím rady, co teď?
S technickými problémy se můžete poradit na našem fórum, TS3 nebo Discordu. Nezapomeňte se ptát ve správné sekci a dobře Váš problém popsat.

Kdo je majitelem projektu?
V současné době je majitelem již podruhé GronusCZ, v pořadí už se jedná o pátého(šestého) majitele.
(Předchozí majitelé: Nitross, Lukso, LukasRT, GronusCZ, goofy1980)

Mám návrh na nový server, vylepšení herního serveru?
Pokud se jedná o návrh nebo změnu na herním serveru, tak na fórum má každá hra svoji sekci, ve které je i místo pro návrhy. Pokud se jedná o nový server či změnu na webu, fórum apd., tak k tomu slouží sekce Nové servery.

Mám obchodní nabídku, nějaký větší návrh nebo komplexnější dotaz?

Obchodní návrhy můžete sdělovat na email info@ceskejparan.cz.
Poté můžete také kontaktovat vedení ČP: majitele GronuseCZ, manažera GProDave nebo SuperAdmina Shiftera05 a Krum88ika.

Pokud si nevíte s něčím rady nebo máte další dotazy, tak nás neváhejte kontaktovat. Způsobů je hodně (TS3, DC, téma na fórum, PM na fórum, chat ve hře..).

Vytvořil: Krum88ik
Aktualizace: 27.10.2017

Zpět na