Metin2 Attomey

Nevíte si rady s PC? Zeptejte se!
Pravidla fóra
Veškeré obrázky, screeny a jiný obrazový materiál uploadovat na
http://www.upnisito.ceskejparan.cz pokud bude vloženo jinak, bude příspěvek smazán!
maxdep
Nováček
Nováček

Metin2 Attomey

Příspěvek#1 » 21.12.2017, 17:21:28

Zdravím.
Po dlouhé době jsem měl chuť si zahrát zase metin, tak jsem si ho stáhl a jak ho zapnu tak mi to píše, že je v klientu soubor navíc jménem " lib//USERDICT.PYC ". Když tento soubor vyndám ze složky na plochu, tak mi to píše zase " FATAL ERROR!! Python library file not exist! ". Když dám spustit jako správce tak mi to píše zase " Metin2.CREATE_NO_APPROPRIATE_DEVICE ". A nakonec když tam dám zpátky ten soubor " lib//USERDICT.PYC ", tak se to zase opakuje. Tak se ptám čím to může být a popřípadě jak to opravit.

Krum88ik
Super Admin
Super Admin

Re: Metin2 Attomey

Příspěvek#2 » 22.12.2017, 8:31:01

Ahoj,
v současné době už hru metin 2 na našem projektu neprovozujeme, tudíž Ti nejsme schopni zajistit technickou podporu.
Možná, že nějaký hráč bude vědět, ale spíš bych na to nevsázel.

//Nechám odemknuté, po čase moderátoři zamknou.
V případě zájmu o odemknutí tématu nebo jakéhokoliv problému mě kontaktuj pomocí PM.

Moje pařanská historie
26.3.2013 Epic Creative | 10.9.2013 Helper Creative | 3.12.2013 Moderátor Publicu | 29.1.2014 Globální helper | 1.3.2014 Operátor Publicu | 11.3.2014 Operátor bývalého Economy
22.9.2014 22:22 Technik
13.4.2015 Odchod ze všech funkcí
22.1.2017 Návrat na ČP - moderátor fóra a globální helper
9.4.2017 Administrátor fóra
30.6.2017 SuperAdmin

Ptáte se, jaký je univerzální lék na velikou bolest? Čas. (B. Němcová)
Není pravda, že máme málo času, pravdou ale je, že ho hodně promarníme. (Seneca)

maxdep
Nováček
Nováček

Re: Metin2 Attomey

Příspěvek#3 » 22.12.2017, 9:10:40

Zdravím.
Problém jsem nakonec vyřešil úplnou náhodou. Vzhledem k tomu, že mám dokoupený externí disk, který se dáva přes USB, tak stačilo to z toho disku vyndat a dát někde na normálni disk. Já jsem to dal na plochu, tu složku attomey, a normálně to už funguje. Děkuju aspoň za odpověď. Můžete lock a potom smazat, nebo to tu nechat kdyby někdo v budoucnu měl stejný problém. Přeji hezké Vánoce.

//The_Hanysss: Vyřešeno. Lock!

Zpět na