Role-play Server

Zde přijímáme návrhy na nové servery či další tipy, jak zlepšit náš projekt.
patrikmanak85
Kopáč
Kopáč

Role-play Server

Příspěvek#1 » 18.3.2015, 18:13:11

Zdravím všechny ve spolek,

Nejdřív se představím pro ty co mě neznají. Jmenuju se Patrik, je mi 18 let a studuju průmyslovku. Na tomto portálu
vystupuju pod přezdívkou "patrikmanak85". Jsem tady už zhruba kolem 4 let i s přestávkami. Někdo mě možná zná někdo ne.
Moje nejvyšší pozice byl Moderátor s tím že jsem poté požádal o zrušení moderátora, kvůli nedostatku času.

Proč tohle píšu ?
Je to z velice prostého a jednoduchého důvodu. Už mě unavuje stále čekat než znovu obnovíte medieval. A ano tímto jsem
prozradil, že půjde o server s podobnou tématikou.

K samotnému serveru

Bude se jednat o server zasazený do středověkého světa, který byl zničen válkou. Hráč tak bude mít za úkol, znovu obnovit
bývalou slávu této země. Na serveru chci zachovat role-play a hlavně volnost hráče. Hráč se nebude muset řídit striktně
podle určených směrnic. Samozřejmě zákkladní pravidla jsou nezbytná pro server.

• Bossové

Na serveru se budou nacházet bossové, kteří budou lootovat speciální předměty, které budou pak dále potřebné pro
plnění úkolů a zlepšování předmětů. Bossové se budou nacházet ve speciálních dungeonech, které budou rozmístěné
po celé mapě a také se budou volně spawnovat v přírodě. V dungeonech se budou nacházet silní bossové, ze kterých
pak budou padat epické věci.

• Questy

Questy jsou hlavní součástí serveru. Pokusím se je nějak pojmout do příběhové linie (i když moc v tomhle vymýšlení dobrej nejsem)

• Klany

Na serveru se nebudou nacházet klasické factions. Nahradí ho jiný plugin. V tomto pluginu nejsou frakce, ale tzv Klany (Ang. Clans)
Tento plugin je sice o trochu složitější, ale nabízí více možností. Zakládat klany bude zase OP, když žádající splní podmínky a podá
si přihlášku na fórum.

• Speciální předměty

Aby to nebyl ten nudný a pořád stejný minecraft, tak ho obohatíme o speciální předměty. Tyto předměty se budou získávat z questů
nebo se budou moct koupit u některých obchodníku. Kombinace předmětů může být hodně veliká. Zase ale nemám v plánu tam udělat
nějakých tisíc předmětů, to bych nikdy ten server pak nespustil.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Heroesky tam nebudu dávat. Bude tam starej dobrej minecraft, zaměřený na pvp. Bude tam lepší plugin Clans, který sice je o něco složitější, ale zase je jiný. A změna je dobrá :) Factions už je celkem ohraný a zastaralý, dle mého. Na mapě se bude nacházet jedno hlavní město, potom nejspíše pár malých vesniček a spousta trosek (jak jsem již psal, má to být svět zničený válkou). V těchto troskách se budou nacházet již zmiňovaní bossové.

Samozřejmě to není vše co bude na serveru, ale nechci vyzrazovat uplně vše :). Určitě se to může trošku odklonit od původního nápadu a může se to vylepšit, dávám tomu volný průchod. Většinnu pluginů jsem zkoušel a zatím to vypadá že to bude fungovat. (Samozřejmě vždy se najde nečekaná situace, kdy se pluginy mezi sebou nedomluví a člověk se musí něčeho vzdát, ale zatím to jede jak má)

Tak můj návrh jsem se vám nějak pokusil představit, teď záleží na vás zda máte o takový server zájem. Vím moc jsem to nerozebral do podrobna, ale to proto, protože tomu dávám volný průběh a sám ještě nevím jak přesně to bude vypadat. Tohle je hrubý základ, ze kterého bych chtěl nějak vycházet.

Budu rád když se k tomu vyjádří jak hráči, tak i vedení. Co se týče adminovaní apod. Tak Mám výhradu, že server bych si dělal kompletně sám. Tím chci říct, že k sobě nikoho nechci. Až kdyby se to spustilo, tak by se udělal nábor Operátorů, helperů atd.

susenka1
Horník
Horník

Re: Role-play Server

Příspěvek#2 » 20.3.2015, 20:30:39

Ahoj, rád bych se zde vyjádřil.
Osobně nevidím důvod proč dělat druhý Medieval, protože se na Medievalu zase pracuje a usilujeme o lepší verzi, než v jaké jsme vám ho nedávno představili.
Máš to rozhodně moc pěkně rozpracované, ale myslím že tvůj koncept je zatím zbytečný.

S pozdravem susenka1

patrikmanak85
Kopáč
Kopáč

Příspěvek#3 » 21.3.2015, 19:25:39

susenka1 píše:Ahoj, rád bych se zde vyjádřil.
Osobně nevidím důvod proč dělat druhý Medieval, protože se na Medievalu zase pracuje a usilujeme o lepší verzi, než v jaké jsme vám ho nedávno představili.
Máš to rozhodně moc pěkně rozpracované, ale myslím že tvůj koncept je zatím zbytečný.

S pozdravem susenka1

Takže tím chceš říct, že si nezasloužím dostat šanci udělat lepší "Medieval" ? Já můžu za to že jste Medieval dělali přes půl roku a potom se na něj vykašlali. Že je v takovém stavu jakej je ? Zase mám být odkázaný na to, že se budete "usilovně snažit" a doufat že se přemůžete a půjdete něco udělat ? Tohle je fakt řešení no..

Prostě to zahrabat a dělat Medieval stejným tempem.

Kritizovat návrhy a mít připomínky umí každej, ale zrovna od tebe susenka1 jsem zatím neviděl něco na co bys mohl být pyšný a říct že jsi udělal něco pro tento portál..

susenka1
Horník
Horník

Příspěvek#4 » 22.3.2015, 15:23:56

Můžeš s tím přestat ?
Pokud by sis dobře přečetl můj 1. příspěvek k tvému tématu, zjistil bys, že tě vůbec nekritizuji, ba naopak chválím to, jak to máš promyšlené..
To že jsem zde vyjádřil svůj názor by ti nemělo vůbec vadit, tak nevím proč takhle reaguješ.
Jo a hodnotit to, co jsem tady udělal, může klidně každý a zrovna si nemyslím, že bych pro Medieval nic neudělal. Jistě bylo a je spoustu lepších OPerátorů, ale že bych byl jen na obtíž, to si nemyslím.

Díky susenka1

patrikmanak85
Kopáč
Kopáč

Příspěvek#5 » 22.3.2015, 17:39:36

susenka1 píše:Můžeš s tím přestat ?
Pokud by sis dobře přečetl můj 1. příspěvek k tvému tématu, zjistil bys, že tě vůbec nekritizuji, ba naopak chválím to, jak to máš promyšlené..
To že jsem zde vyjádřil svůj názor by ti nemělo vůbec vadit, tak nevím proč takhle reaguješ.
Jo a hodnotit to, co jsem tady udělal, může klidně každý a zrovna si nemyslím, že bych pro Medieval nic neudělal. Jistě bylo a je spoustu lepších OPerátorů, ale že bych byl jen na obtíž, to si nemyslím.

Díky susenka1

Tak promiň no, ale všechno co navrhnu nebo namítnu je špatné nebo zbytečné. Možná vám to tak nepřijde, ale mě ano..
Tímhle serverem si chci dokázat a nejen sobě, že dokážu udělat server na úrovni a nejsem jen otrava, kterej má jen blbý připomínky.

LetLOole
Nováček
Nováček
Věk: 35
Kontaktovat uživatele:

Role play Server

Příspěvek#6 » 9.11.2018, 1:28:54

have some faith, oh and dont just type non-role play stuff, participate in the RP

Zpět na