#UzumakyKushiCZ

Zde se můžete dozvědět více o vedení, případně s ním komunikovat.
The_Hanysss
Moderátor fóra
Moderátor fóra

#UzumakyKushiCZ

Příspěvek#1 » 3.2.2018, 22:33:26

Ahoj, po delší odmlce (doufám že naposled) Vás vítám u dalšího rozhovoru. Na začátek plánované série rozhovorů se členy týmu Publicu tu mám člověka nejpovolanějšího, a to Adminku UzumakyKushiCZ.

Na úvod by ses nám mohla trochu představit. Co děláš ve volném čase? Jaké máš koníčky?
UzumakyKushiCZ: Ahoj, no tak na úvod vám tedy řeknu, že se jmenuji Niky. Je mi 19 let a žiju v západních Čechách. Vystudovanou mám střední veterinární školu.
Co dělám ve volném čase? Momentálně ho moc nemám kvůli náročné práci, ale zabývám se více méně vším, ale hlavní předností je kreativní tvorba, práce s počítačem, psaní a sport.
Co se týče kreativních činností, tak se jedná o malování, kreslení, modelaření hlavně technikou kašírování, ale taky grafická tvorba. Hodně času se snažím věnovat i Pařanovi, ale to se mi stále nedaří vybalancovat s prací, snad se to brzo zpraví.

Jak jsi se dostala k Českému Pařanovi? Můžeš nám popsat své začátky na ČP?
UzumakyKushiCZ: K pařanovi jsem se dostala Díky hráči JackCzech... Streamer, youtuber by se dalo říct, ale hlavně nadaný zpěvák. Při jednom jeho streamu nám ukázal tenhle server a řekněme, že mi přirostl k srdci. A jak to, že tu pořád jsem? Byla to jedna z mála her, kterou jsem mohla hrát na mém kamenném pc. Tudíž učit se to všechno, co jak funguje princip minecraftu, ty pluginy co tu byly! No, byla jsem z toho úplně vedle. V té době jsem si doopravdy nepřestavovala, že se vyšplhám tak to vysoko a budu částečně zvládat i některé technické věci, co server potřebuje. Ale díky tehdejšímu A-teamu, který mi dokopal se to všechno naučit jsem tam, kde jsem teď. Už je to rok, co tu straším jako hráč a v únoru to bude rok, co jsem v týmu.

Co tě vedlo k podání přihlášky do a-týmu?
UzumakyKushiCZ: Asi za to budu muset poděkovat Artep. Ovšem tu by nejspíš nenapadlo, se mi na to zeptat, kdybych předtím nezačala psát, že by se mi líbilo být v týmu. Jelikož jsem člověk co se učí kvůli ostatním, abych mohla pomoci, poradit a naučit, je to proč se mi pozice helpera moc líbila. Nehledě na to, že jsem v té době byla moderátorem i na 5 dalších kanálech na twitchi, takže zkušenosti s lidma jsem měla doopravdy velké. Dalším, takovým vtipným bodem byla komunikace s a-teamem, občas se mi povedlo zůstat s ním v roomce, když se radili o věcech, byly porady a tak dále, měla jsem prostě jedno velké štěstí. A pak tu byl taky jeden Admin, co mi to podání přihlášky povolil a popostrčil mi k tomu.

Zmínila jsi, že by tě nenapadlo, že se vyšplháš tak vysoko a za relativně krátkou dobu. Šla bys do toho znovu, kdybys předem věděla, co tě čeká?
UzumakyKushiCZ: Ano, určitě, bezpodmínečně. Protože to byl super rok, se super lidma, naučila jsem se spoustu nového a nebyly to vždy příjemné věci. Pár kudel do zad jsem za tu dobu dostala, ale těch věcí, co mi tu baví je doopravdy více. Ať už by se dělo bůh ví co, chci tu pro ten server být a podpořit ho jak nejlépe umím.

V pozici adminky Publicu jsi oficiálně cca půl roku. Vím, že tato funkce obnáší hlavně zajištění chodu serveru, ale je něco, na co jsi hrdá, že se ti za tu dobu povedlo vylepšit?
UzumakyKushiCZ: No, vyloženě hrdá na sebe nejsem, protože nic zásadního se mi nepovedlo. Ale jsem ráda třeba za funkční discord, kde to pomálu začíná ožívat. Potom jsem taky ráda za eventy, které se nám povedlo pravidelně zavést a né jen občas, když si někdo vzpomněl. No, ale co se mi asi povedlo nejvíc, tak sepsání české verze mcmmo (naleznete na naší wiki) a jeho skoro nastavení na server. V době, kdy jsem na tom pracovala jsem byla moderátor, možná helper. A vlastně, teď tu je jedna taková věc, na kterou bych mohla být hrdá... A to tým, možná má pár much, ale mám ho ráda a to také platí o našem technikovi, kterého jsem sehnala, i když mám chuť ho občas přerazit. A pak jsem ráda, za svou schopnost se rychle učit, jinak by to tady nemuselo vypadat moc dobře.

Máš nějaké zvláštní požadavky, mimo ty oficiální, podle kterých si vybíráš členy do týmu?
UzumakyKushiCZ: Když nabírám členy do týmu tak hlavně koukám na jejich kreativitu, iniciativu a postoj. Člověk, který si neumí stát za svým názorem, takového tady nechci. Na druhou stranu ten člověk nesmí mít plnou pusu řečí a nic pak nedělat. Pokud se najde člověk, co je schopen se vše naučit, ale nemá jak to uplatnit, tak má bohužel taky smůlu. Pro mě je důležité, aby člen byl schopen něco navrhnout, vybojovat si to, případně uargumentovat a pak ten návrh zrealizovat. Člověk, co přijde: "Hm, mám nápad a vy to udělejte," tu prostě být nemá. Dalším faktorem je komunikace a to nejen s týmem, ale i s lidma na serveru.

Jaká jsi vůbec adminka? Myslíš že tě mají hráči rádi a nebo se tě bojí?
UzumakyKushiCZ: Co tak pozoruji a poslouchám.. tak jsem asi jedna z těch hodnějších. Věci za který by se dřív banovalo, dnes řeším výhružkami, max kicknutím. Takže, hráči se mi určitě nebojí, nemají důvod a moc dobře toho zneužívají. Ovšem pár lidí už zjistilo, že dokážu být celkem zlá. Ovšem, já se snažím všechno řešit nenásilnou cestou, nejlépe rozhovorem, varováním, pak výhružkama a teprve potom tresty. U většiny hráčů, když vidím nick, tak si vzpomenu, co vše provedli, tudíž lhát mi je zbytečné. Takže, jaká jsem? Až moc hodná, pro mé vlastní dobro, ale schopná tvrdě zakročit v nutných případech.

A jaký máš naopak ty názor na hráče? Jsi spokojená s komunitou na Publicu?
UzumakyKushiCZ: Komunita tady se pohybuje od 10 let až po 30 let, je to velmi proměnlivé, ale jsem spokojená. Rozumní starší hráči, mají s tou mladší komunitou celkem dost trpělivost a jsou jim ochotný poradit, ale neříkám, že jsem spokojená s tou mladší částí... Krom šílené gramatiky jsou občas pěkně dost drzí, vytahují se, předvádí se. To mi až tolik nevadí, ale doopravdy mi vadí, když ty děti lžou a vypráví o sobě jak umí všechno nejlíp a pak se vztekají, že jim to nejde. Na druhou stranu, čím déle tu jsou, tím lépe se chovají a získávají nějakou morálku. A kdo ne, tak trestů tu je celkem dost.

Pracuješ teď na něčem zásadním, o čem bys chtěla hráče informovat?
UzumakyKushiCZ: Momentálně nemám skoro žádný čas, tudíž žádné zásadní změny. Plány nemám až tak velké, ale zatím se něco rýsuje. V březnu bude více času a o všech novinkách vás budeme informovat a určitě příjdou, protože by to chtělo už pořádně oživit. Každopádně jsme pro vás plně k dispozici na discordu, TS3 i na facebooku.

Máš něco, co bys chtěla na závěr vzkázat našim čtenářům?
UzumakyKushiCZ: Fu, co vzkázat? No, co jsem nejspíš neřekla, je tu jeden možná dva větší projekty, které vás určitě zaujmou, vychytá se pár věcí a bude to. Takže určitě nás sledujte, ale spíš bych chtěla všem poděkovat, že tu jste. Že tu hrajete, že jste tady s námi a máte s námi trpělivost. Děkuji vám všem za tu parádní komunitu, co tu tvoříte, bez které bychom tu už určitě nebyli. Všechno, záleží na vás i vy máte možnost vymyslet vlastní projekty, my vám můžeme dát prostor, kde tohlo vše můžete zrealizovat, je to vše o komunikaci.
Tákže, zachovejte nám přízeň, očekávejte brzy změny a podpořte nás. Ať už sdílením na facebooku našeho webu, sledováním videí na twitchi, či youtube, doporučením kamarádům a nebo i nákupem v kreditshopu. Ale co melu, prostě se bavte!
9.4.2015 - 19:18:51 - první připojení na Public
16.6.2015 - VIP /// 27.8.2015 - EPIC /// 11.11.2015 - MS /// leden 2016 - Mod /// 10.3.2016 - OP /// 14.9.2016 - Admin /// 14.11.2016 - Odstoupení z pozice Admina a znova EPIC /// 8.12.2016 - OP /// 3.2.2017 - Admin /// 3.8.2017 - OP /// 20.8.2017 - Moderátor fóra /// 5.9.2017 - definitivní odchod z týmu Publicu a návrat k EPIC
CELKEM 640 dní na různých pozicích na Publicu

"...a čím jsem byl, byl jsem rád." (Jan Neruda)

Zpět na