#Krum88ik

Zde se můžete dozvědět více o vedení, případně s ním komunikovat.
Blackrun
Začátečník
Začátečník

#Krum88ik

Příspěvek#1 » 8.5.2014, 11:47:15

Čo ťa prinútilo stať sa členom projektu českejparan.cz?
Krum88ik: Tak chtěl jsem pomoct serveru i hráčům a také se přidat do tehdejšího bezvadného teamu, který dřív na creativu působil.

Aké máš teraz pocity, myslíš si že si obľúbený alebo nenávidený?
Krum88ik: Tak myslím si, že většina lidí mně má ráda, ale samozřejmě se najdou i hráči kteří mně nemají moc v oblibě, ale samozřejmě se s nima snažím vycházet dobře.

Na ktorom serveri si začínal hrať?
Krum88ik: Creative.

Na ktorom serveri hráš najviac teraz?
Krum88ik: Public.

Spôsobil si už nejaké väčšie konflikty ktoré si potom oľutoval?
Krum88ik: Co si vzpomínám, tak ne..

Baví ťa to tu?
Krum88ik: Ano, na ČP mně to baví, ikdyž už to nejsou staré časy jaké bývaly, ale i přes to je tu skvělá komunita hráčů

Ktorý hráč podľa teba nedosiahol veľkého uznania za svoju vykonanú prácu?
Krum88ik: Určitě to je AramCz.

Čo si myslíš o podvodníkoch? (v hernej scéne sa ich objavuje veľa)
Krum88ik: Nechápu je, proč podvádějí(hacky, porušovnání pravidel) a přijde mi to jako zbytečnost.

Ktorý aktuálny člen vedenia podľa teba robí najlepšiu prácu?
Krum88ik: GProDave a GronusCZ

Ktorý bývalý člen vedenia podľa teba robil najlepšiu prácu?
Krum88ik: No, jelikož býválé vedení jsem neznal, tak nevím. Ale co jsem tak pochopil a naposlouchal, tak myslím že Nitrros a Goodrych

Kto je podľa teba najväčší forum spamer?
Krum88ik: No jsou 2 kandidáti, prvním jsou hráči metinu a druhý je atkforce :-D

Čo by si chcel odkázať čítateľom.
Krum88ik: Aby hráli poctivě- budou mít lepší radost i zážitek ze hry a vážili si celého teamu ČP, protože odvádí skvělou práci, která není na první pohled třeba vidět..
Začneš ako malé vľča, skončíš ako vodca svorky.
31.5 - odstúpenie z funkcie moderátora.

dsda302
Kopáč
Kopáč

Re: #Krum88ik

Příspěvek#2 » 17.5.2014, 13:06:33

''Baví ťa to tu?
Krum88ik: Ano, na ČP mně to baví, ikdyž už to nejsou staré časy jaké bývaly, ale i přes to je tu skvělá komunita hráčů
''
Nemyslím si, že je tu skvělá komunita hráčů...
Na předminulé mapě jsem někomu když něco potřeboval půjčil, asi po týdnu na to nezapoměl a vrátil mi to.
Dnes někomu něco půjčím, odportne se a nechá si to.
Nemusel jsem mít resku, i když byl můj dům blízko od známého warpu, a to na Creativu hrálo v té době mnohem více lidí.
Dnes si postavím crafting table mimo res a už ho nemám...
Mohl bych takhle psát dlouho...

michuny25
Cestny Clen
Cestny Clen

Příspěvek#3 » 17.5.2014, 15:30:25

dsda302 píše:''Baví ťa to tu?
''
Nemyslím si, že je tu skvělá komunita hráčů...
Na předminulé mapě jsem někomu když něco potřeboval půjčil, asi po týdnu na to nezapoměl a vrátil mi to.
Dnes někomu něco půjčím, odportne se a nechá si to.
Nemusel jsem mít resku, i když byl můj dům blízko od známého warpu, a to na Creativu hrálo v té době mnohem více lidí.
Dnes si postavím crafting table mimo res a už ho nemám...
Mohl bych takhle psát dlouho...

Ano, toto je pravda u většiny hráčů... Ale my s tím bojovat moc nemůžeme, protože toto záleží čistě na vás - na hračích. Jediný způsob, kterým to mohou MineCraft servery ovlivnit je: Povolit server jen pro hráče na WL (kteří třeba udělají nějaký test) a samozřejmě k tomu je potřeba mít server jen pro originál koupený premium acc. Mně by se to osobně také líbílo, mít sice o něco menší, ale za to "kvalitnější" hráčskou komunitu... Ale to přes vedení portálu asi neprojde, protože toto je warez portál :roll:
První připojení na ČP: 19.3.2012

Helper Creative: 10.10.2012

OP Creative: 2.11.2012

Hlavní OP Creative: 31.12.2012

Admin Creative: 30.3.2013

Druhý Helper 16.8.2013

TrialOP 29.1.2014

Druhý OP 1.3.2014

Opět Admin 21.4.2014

De-Post 24.9.2014

Čestný člen 26.10.2014

Admin Medieval 15.3.2015

Čestný člen 17.8.2015

dsda302
Kopáč
Kopáč

Příspěvek#4 » 18.5.2014, 6:46:24

Přesně, WhiteList by se hodil, ale hlavně takoví ''borci'' vydělávají serveru většinu peněz.. :D

michuny25
Cestny Clen
Cestny Clen

Příspěvek#5 » 18.5.2014, 10:00:43

dsda302 píše:Přesně, WhiteList by se hodil, ale hlavně takoví ''borci'' vydělávají serveru většinu peněz.. :D

No s WhiteListem by server musel být jen pro originální MC, protože lidé by už neobcházeli bany, chovali by se slušně, protože pokud by dostali ban, tak by si museli koupit nové MC za 700kč a taky proto, aby třeba někdo neudělal test na WL a pak to někomu nedal... Myšlenka je to krásná, ale bohužel toto zrealizovat pravděpodobně nepůjde :cry: Možná, kdyby o to stálo více lidí...
To, že takový hráči vydělávají serveru nejvíce, tak to podle mě není pravda, protože "dlouhodobý a slušný" hráč často podporuje chod serveru více než nějaký člověk, který po pár hodinách odejde... A ta kvalitnější a starší komunita si více uvědomuje, že server nejede na vzduch a tak často podporují chod serveru více, než nějaká malá děcka.
První připojení na ČP: 19.3.2012

Helper Creative: 10.10.2012

OP Creative: 2.11.2012

Hlavní OP Creative: 31.12.2012

Admin Creative: 30.3.2013

Druhý Helper 16.8.2013

TrialOP 29.1.2014

Druhý OP 1.3.2014

Opět Admin 21.4.2014

De-Post 24.9.2014

Čestný člen 26.10.2014

Admin Medieval 15.3.2015

Čestný člen 17.8.2015

dsda302
Kopáč
Kopáč

Příspěvek#6 » 18.5.2014, 11:37:05

Já mám přístup na 3servery s WhiteListem, kde jsem neměl žádný problém, a jsem warez.
Kdyby byl server jen pro origo mc, nebylo by to nejlepší-
Hodně rozmazlených dětí má origo, a někdo, kdo může být slušný vůči pravidlům se na ten server nedostane, jenom proto, že má warez.
Mnohem lepší by bylo, kdyby se konaly testy, kde by se hráči museli rozepsat na zákeřných otázkách.
Ovšem by s tím ty rozmazlené děti nesouhlasily...

GProDave
Manažer
Manažer

Příspěvek#7 » 18.5.2014, 12:00:12

A oddělený svět na Publicu? Vlastní chat, oddělený inventář, vstup umožněn jen vybraným - a využili by se tím sloty.
9.5.2012 - první připojení na ČP (Creative), 6/2012 - VIP na týden
17.7.2012 - Helper Creative, 13.8.2012 - OP Creative, 16.11.2012 - Admin Creative, 12.1.2013 - SuperAdmin Creative + Economy, 26.7.2013 - Manažer ČP

Pika
Starý Mistr
Starý Mistr

Příspěvek#8 » 18.5.2014, 12:13:31

Tak rekapitulace abych to pobral. :D Na Publicu byse udělal 2 svět přičemž byse naněj dostali jen vybraní a zárověn budou mít oddělené chaty i inventář ?
Ano já na něco nemám věk . No aspon nejsem takový "borec" žeho ani nezveřejním. Tak si rozumy rozdávejte až dokážete aspon to. ;)

dsda302
Kopáč
Kopáč

Příspěvek#9 » 18.5.2014, 12:56:33

GProDave píše:A oddělený svět na Publicu? Vlastní chat, oddělený inventář, vstup umožněn jen vybraným - a využili by se tím sloty.

Já souhlasím! Ale aby v tom světě nebyli locky, warpy, resky, atd. a aby tam nemohli hráči, kteří nesplní ten test.
Bylo by to super! :)
Mimochodem Piko, nejsi náhodou z Attomey? :)

Callabero
Zasloužilý člen ČP
Zasloužilý člen ČP

Příspěvek#10 » 18.5.2014, 13:05:20

dsda302 píše:
GProDave píše:A oddělený svět na Publicu? Vlastní chat, oddělený inventář, vstup umožněn jen vybraným - a využili by se tím sloty.

Já souhlasím! Ale aby v tom světě nebyli locky, warpy, resky, atd. a aby tam nemohli hráči, kteří nesplní ten test.
Bylo by to super! :)
Mimochodem Piko, nejsi náhodou z Attomey? :)

Tema je verejne takze se muze psat i Attomey, s tim druhym svetem by jsem docela souhlasil, ale otazka je jestli by to nelagovalo :-)
S pozdravem [EPIC]Callabero]

Chceš si to zkusit? Není problém zajít na tigerteam.cz a zjistit více info. ;-)

Obrázek

Zpět na