#Krum88ik

Zde se můžete dozvědět více o vedení, případně s ním komunikovat.
Pika
Starý Mistr
Starý Mistr
Věk: 21

Re: #Krum88ik

Příspěvek#11 » 18.5.2014, 14:49:44

dsda302 píše:Mimochodem Piko, nejsi náhodou z Attomey? :)

Pika*
Ano sem .
Jakpak víš že sem nikdy nehrál na Publicu?
Pokud se nemýlím taktéž hraješ i na Attomey .
Ano já na něco nemám věk . No aspon nejsem takový "borec" žeho ani nezveřejním. Tak si rozumy rozdávejte až dokážete aspon to. ;)

Rampa
Bábovičkář
Bábovičkář

Re: #Krum88ik

Příspěvek#12 » 21.7.2014, 13:20:01

dsda302 píše:''Baví ťa to tu?
Krum88ik: Ano, na ČP mně to baví, ikdyž už to nejsou staré časy jaké bývaly, ale i přes to je tu skvělá komunita hráčů
''
Nemyslím si, že je tu skvělá komunita hráčů...
Na předminulé mapě jsem někomu když něco potřeboval půjčil, asi po týdnu na to nezapoměl a vrátil mi to.
Dnes někomu něco půjčím, odportne se a nechá si to.
Nemusel jsem mít resku, i když byl můj dům blízko od známého warpu, a to na Creativu hrálo v té době mnohem více lidí.
Dnes si postavím crafting table mimo res a už ho nemám...
Mohl bych takhle psát dlouho...

Dsda, mám stejný názor na aktuální "hráče" na serveru. I když nejsem jeden z těch hráčů, co na serveru hrají X dlouho, mám trochu zkušenosti s aktuálním a dřívějším kolektivem různých serverů. Nevím, jestli to je tím, že hráči jsou stále drzejší a dovolí si toho víc, než je pro normální hráče "normální", ale už jsem si téhle změny taky všiml. No, ale přes tohle všechno se na serveru najdou hráči, kterým se dá věřit, a naštěstí je jich tady ještě docela dost. A ti co na serveru nehrají úplně čestně většinou po nějaké době přestanou hrát na ČP a nebo dostanou baníček :D
Zdraví vás dobrý voják Rampa :-)

Zpět na