#Sniper26_cz

Zde se můžete dozvědět více o vedení, případně s ním komunikovat.
susenka1
Horník
Horník

#Sniper26_cz

Příspěvek#1 » 11.10.2014, 19:04:54

Ahoj, sepsal jsem rozhovor se Sniperem, protože si myslím že by Medieval stál za pozornost a to zvláště v době, kdy se chystá nový server, nový Medieval..

Obrázek

Tak jdeme na to :

1.Co tvé osobní zájmy, co děláš ve volném čase, když nejsi na pc ?

[Admin]Sniper26_cz : Věnuji se sportu a přátelům... Nejraději hraji florbal.

2.Závodně, nebo jen tak s kámoši ?

[Admin]Sniper26_cz : V podstatě za školu s kámošema.

3.FOTBAL, nebo HOKEJ ? A co vlastně podnikáš v zimě ?

[Admin]Sniper26_cz :Asi spíše HOKEJ. V zimě jezdím na snowboardu.

4.Co tě přivedlo k našemu projektu, projektu ČP ?

[Admin]Sniper26_cz : Když byl MC ve verzi 1.2.5, tak mě sem spolužák přitáhl. Dříve tu býval HELPER, Rodriguez. Připojil jsem se na úžasný server Medieval a od té doby jsem tu hrál. Některé verze jsem vynechával a celému projektu jsem se naplno začal věnovat až s modovaným Medievalem.

5.Proč vlastně MC a proč ses vlastně začal věnovat tomuto serveru ?

[Admin]Sniper26_cz : Proč? No protože mě Minecraft baví :D. Medieval byl server, který měl všechny co jsem na Minecraftu hledal + ta super středověká tématika. Na ostatních serverech nebylo to kouzlo, které prostě chytí a nepustí. Navíc jsem tu měl s kým hrát, takže mě to taky bavilo o něco více. :)

6. Co tě vlastně táhlo dělat práci HELPERA a proč ses nestal HELPEREM, ale rovnou OPERÁTOREM ? (pokud vím, podával sis přihlášku na HELPERA)

[Admin]Sniper26_cz : Rodriguez mě tlačil do nějaké pozice, tak jsem si říkal, že to tak špatný nápad nebude. Přece jen kdo by nechtěl VIP výhody. Po podání přihlášky jsem zjistil, že HELPERŮ je plno a tak mi Ronon(bývalý ADMIN) dal nabídku na post OP. V té době jsem ještě byl vůdce frakce a tak se mi do toho nějak extra nechtělo. Nakonec jsem to teda přijal a byl jsem dost dlouhou dobu trial OP.
______________________________________________________________________________________________________________________________________
Hmm, tak zatím jsme probrali minulost serveru Medieval. Co se tě tak ještě zeptat, co se serverem zamýšlíš ? ;)

7. Spousta hráčů vůbec netuší, kolik práce obnáší vytvořit kvalitní server. Samozřejmě, že se na vývoji serveru podílí i spousta dalších lidí, včetně A-týmu.. Co kdyby jsi nám však ty povinnosti trochu přiblížil ?

[Admin]Sniper26_cz : Server se přepracovává do nemódované verze. Díky Minecraftu a jeho komunitě nepřijde Medieval o svoje kouzlo. Plugin Heroes značně modifikuje hru přidává tzv. classy. Každý hráč si bude moci zvolit nějakou profesi. Hráč bude začínat jako nevolník a po splnění questů a zaplacení určitého poplatku si vybere profesi. Profese jsme rozdělili do 4 skupin. Bojové, nebojové, duchovní a speciální. server bude nastaven tak, aby jednotlivé classy potřebovali i ty ostatní, a tak by na serveru mohla prosperovat ekonomika. Chceme docílit kvalitního a aktivního serveru, na kterém bude každý hrát rád .

Tvorba kvalitního serveru zabere neuvěřitelné moc práce a času. Ze dne na den se server udělat nedá. Samotná mapa se tvoří neuvěřitelné dlouho. Není to jen o spawnu, ale i o různých lokacích pro questy atd.. Sepsat celá pravidla a mechaniky se za hodinku opravdu nezvládne. Tvorba questů taky není záležitost na jedno odpoledne. Questy pro všechny a pro jednotlivé classy se nedají odfláknout. Je potřeba se zamyslet zvlášť nad každým slovem, aby to vyzařovalo středověkou tématiku. To samé je s pluginy. Nastavování všech pluginů a testování trvá pekelně dlouho. Dále tu jen narážím k ekonomice, rozmístění NPC a questů po mapě, testování jednotlivě už rozebírat nebudu.

8. Hmm, dále by mě zajímalo, v čem budou pro hráče spočívat hlavní rozdíly mezi starým módovaným a novým vanilla serverem, krom toho, že zde nebudou mody a také nepočítejme plugin Heroes ?

[Admin]Sniper26_cz : Hlavní a největší rozdíl bude spočívat v tom, že hráči nebudou muset používat ČP launcher, ale jakýkoliv Minecraft launcher na stejné verzi jako server. Další rozdíl bude v tom, že budeme moct využívat mnohem více pluginů atd... Dříve to kvůli módům nešlo.
______________________________________________________________________________________________________________________________________

Bavíme se o tom, jaký by server měl být/jaký bude. Samozřejmě se server nevyvíjí jen podle tvých představ a rozkazů, skoro vždy je rozdíl mezi tím, co chceš, a jak to je/bude, proto by mě zajímalo, čeho by jsi chtěl na serveru dosáhnout :

9.Pro kolik slotů chceš server Medieval ?

[Admin]Sniper26_cz : Chci tak 30 hráčů a spíše takovou domácí komunitu :), aby se s každým dalo v pohodě popovídat a aby se server pokaždé zaplatil.

10.Věkové zaměření ?

[Admin]Sniper26_cz : 14 +

Stejně tam budou chodit mladší :D

[Admin]Sniper26_cz : Bavíme se o tom, jak bych to chtěl, ne jak to bude ! :D

11. Kolika členný A-tým ?

[Admin]Sniper26_cz :
1x admin
3x OP
1xModerátor
4x helpeři

12.Jakou cestou chceš zpopularizovat server ?

[Admin]Sniper26_cz : Hlasováním a doufám, že komunita "pařana" je natolik velká, aby zaplnila server.

Děkuji za rozhovor :)

[Admin]Sniper26_cz : Není zač ..

Po spuštění serveru Medieval se můžete těšit na 2. díl rozhovoru s ADMINEM Sniperem26_cz, kde se dozvíte, jak je současný ADMIN spokojen se správou serveru po jeho spuštění.

Chtěl bych také poděkovat dominbikovi, za zpřístupnění a podporu mého rozhovoru .. ;)

Rozhovor vedl susenka1, OPERÁTOR Medieval

Zpět na