#NapoCZ

Zde se můžete dozvědět více o vedení, případně s ním komunikovat.
dominbik
Pěstitel
Pěstitel

#NapoCZ

Příspěvek#1 » 29.12.2014, 23:50:44

Zdravím všechny pařany a pařanky. Dnes jsem zavítal na Rust a chci poděkovat Napovi že i v pozdních hodinách si na mě udělal čas a skvěle spolupracoval.

"dominbikcz": Jak jsi se dostal k Českému Pařanovi?
"NapoCZ": No už je to pár let co jsem "pařil" Mc dost aktivně a hledal hlavně Pvp servery. A právě při hledání toho nejvíce hraného jsem narazil na Čp.

"dominbikcz": Co tě na Pařanu baví a naopak co by jsi rád změnil?
"NapoCZ": No jsem rád, že se Pařan začal zajímat o další hry díky kterým jsem se sem znovu napojil a mohl tak zvětšit tu skvělou komunitu co tu je. Neměnil bych nic.

"dominbikcz": Jak jsi spokojen s teamem?
"NapoCZ": S mým teamem jsem spokojený hodně stejně jako s celým teamem Čp, ale bohužel ne se všemi se ještě znám

"dominbikcz": Co tě vedlo k podání přihlášky?
"NapoCZ": No moje přihláška byla spíš slovní domluva se Sniperem. Bylo vidět že toho má až až, tak jsem chtěl pomoct alespoň "in-game"

"dominbikcz": Jak dlouho působíš na Českým Pařanovi?
"NapoCZ": Pokud si to pamatuju dobře, tak 3 roky se pohybuju kolem Čp.. Samozřejmě s přestávkami

"dominbikcz": Litoval jsi někdy že jsi v pozici?
"NapoCZ": Upřímně někdy jsem měl chuť nějak "setřít" nebo "urazit" někoho ve hře a na pozici se to nesluší, takže jedině v tuhle chvíli jsem toho litoval :)

"dominbikcz": Jak dlouho zhruba by jsi odhadoval že budeš v pozici?
"NapoCZ": Těžko říct. Dokud se mnou bude mít Sniper trpělivost.

"dominbikcz": Jaký je rozdíl s nepoctivýma hráčema na classiku a origu?
"NapoCZ": S takovýma lidma se setkáváme spíš na Classicu a to ze dvou důvodů... Je to server pro Warez hráče, takže to přitáhne plno lidí, kteří chtějí hru ostatním kazit a být nejlepší + ktomu je v současné době server Original prázdný, takže tam nikdo takový není.

"dominbikcz": Jak vznikla tvá přezdívka?
"NapoCZ": Přesnou historii ti neřeknu, mám ji strašně dlouho. Ale dříve jsem hrával s nickem NapoleonCZ a postupem času mě přestalo bavit psát tak dlouhé jméno, tak jsem to zkrátil jen na NapoCZ

"dominbikcz": Vycházíš dobře s hráčskou a teamovou komunitou?
"NapoCZ": S teamovou určitě ano(teda podle mě). U hráčské to je tak půl na půl, s někým vycházím dobře a někdo mě zase nehorázně štve.

"dominbikcz": Jaký máš názor na momentální války v islámskych zemí?
"NapoCZ": No Zprávy moc nesleduju a když už zabloudím na seznam, tak kvůli sportu. Tím pádem se zdržím komentáře a přejdeme k další otázce :D

"dominbikcz": Děláš nějaký sport?
"NapoCZ": Závodně fotbal, jinak mě baví celkově všechny sporty.

"dominbikcz": Jakou nejoblíbenější činnost rád děláš?
"NapoCZ": Nejradějí jsem venku s kamarády nebo jak jsem už zmínil hraju fotbal. Samozřejmě taky rád hraju Pc hry

"dominbikcz": Máš nějaké jiné oblíbene hry ?
"NapoCZ": Dota2, Gothic, Oblivion, PES, NfS a mnoho dalších

"dominbikcz": Jaké máš plány na silvestra?
"NapoCZ": Určitě si to užít, zbytek si nechám pro sebe :D

"dominbikcz": Co by jsi chtěl vyřídit čtenářům?
"NapoCZ": Buďte hodní, nezlobte a hrajte dále na Čp.
Verze: 1.2.5 Normalni hrac 21.3.2013
21.3.2013 Helper creative 10.9.2013
10.9.2013 Moderator serveru creative 21.2.2014
15.2.2014 Moderator fora
21.2.2014 Operator Public (drive creative) 18.3.2015

Zpět na