#artep2000

Zde se můžete dozvědět více o vedení, případně s ním komunikovat.
NapoCZ
Mistr
Mistr

#artep2000

Příspěvek#1 » 19.11.2015, 19:04:27

Jsem zpět s dalších rozhovorem. Minule jsme začali na serveru Public, tak tam taky zůstaneme. Tentokrát jsem se zeptal na pár věcí jediné dívky v týmu Helperky artepky. ;)

Na začátek mi řekni něco o sobě, tvé zájmy, aktivity atd.
artep2000: Ahoj, jmenuji se Petra a je mi 15 let. Chodím ještě na základní školu a připravuji se na přijímačky. Ve volném čase se věnuji kreslení, pc a basketbalu. Basketbalu sem se věnovala závodně 3 a půl roku. Dnes už to mám pouze jako zábavu s přáteli. Po základní škole bych chtěla jít na střední školu Gastronomie a Potravinářství Jeseník, kde bych se chtěla vyučit cukrářem.

Mohla by si popsat svoje začátky na ČP, jak dlouho tu působíš atd?
artep2000: No, Minecraft sem nikdy předtím nehrála. Ve škole a různě od přátel jsem zjistila, že to není ani tak špatná hra jak si všichni myslí. Jednoho dne jsem si teda stáhla Minecraft a začala ho hrát. Začátky byli v singlu dost těžké, protože hodně jsem se bála, hlavně Endermana :D , tak sem si vždy měnila obtížnost. Pak sem různě na Youtube viděla, jak někdo hraje multiplayer, tak sem ho chtěla také. Většinou sem našla servery, kde to bylo pouze pro originál Minecraft, takže mě to dost mrzelo. Tak sem začala hledat dál a narazila sem na Českej Pařan. Od té chvíle sem začala na ČP hrát a působím tu už rok a půl - přibližně.

Co tě vedlo k připojení do Admin Týmu?
artep2000: Už dříve, než sem si podala přihlášku, tak sem o tom hodně přemýšlela. Nejdřív sem si chtěla dát přihlášku, až budu mít svůj počítat, ale to se nestalo. O velkých prázdninách sem si podala přihlášku, kvůli dvoum hráčům - DadoDrobcek a Jameson722cz. Hodně mi pomáhali a je mi s nimi nadále dobře. Nastal den pohovoru - byla sem nervozní a nevěděla co mám čekat. Nebyla hodina, kdy bych se neučila na pohovor - ve škole, doma, venku. Hodně sem se připravovala a a řekla si : "Buď to vyjde a nebo ne, přece i svět je sám o sobě hra." A nakonec mě přijali do A-teamu. Je to dost velká odpovědnost i když jsem pouze Helper.

Je něco co ti vadí na tvé pozici a co tě naopak baví?
artep2000: Nejspíš ne, není si na co stěžovat. A co mě baví ? No, určitě je to tenhle kolektiv, vždy pomohou, když je to v jejich moci.

Jaký máš vztah se svým Týmem?
artep2000: Osobně si myslím, že dobrý. No, kdyby jsme se časem nepohádali, tak to by jsme snad nebyli ani lidi. Jinak super.

Jsi v týmu jediná dívka a jak je známo, tak ne vždy si holky s klukama rozumí. Jak je to u vás, nechybí ti tady někdy nějaká kamarádka?
artep2000: No, já jsem typ, který se naopak hodně baví s klukama. Určitě by to bylo zase jiné, kdybych nebyla sama v
A-teamu a našla by se nějaká dívka. Jinak s klukama v A-teamu vycházím dobře. Prostě super kolektiv.

Myslíš si že si mezi lidmi oblíbená?
artep2000: To opravdu nemohu posoudit. Někdo mě má rád a někdo zase ne.

Máš nějaký oblíbený seriál? Popřípadě co tě na něm tak zaujalo?
artep2000: Já se moc nedívám na televizi, ale přesto mám oblíbený seriál - Ulice. Vše co se tam odehrává, tak se to může stát i v našem reálném životě. Jinak nejspíš žádný jiný nemám. Televizi zapínám max tak na Ulici, jinak sem furt na počítači.

Máš něco na srdci, co by si chtěla vzkázat čtenářům?
artep2000: Nikdy nesuďte někoho, o kom nevíte prakticky nic ! Jinak ať se vám nadále líbí portál ČP a přeji plno zábavy. ;)

Nakonec chci ještě jednou poděkovat za rozhovor a čas, který si na mě udělala.
Mé úspěchy na ČP
-První připojení 25.9.2011
- [Helper] WarZone
- [Helper] TwoEarths
- [Op] TwoEarths
- [Op] SurvivalGames
- [Mod] Rust (od 31.8.2014)
- [Admin] Rust (od 16.5.2015 do 19.11.2016)

Zpět na