#VojtiS191

Zde se můžete dozvědět více o vedení, případně s ním komunikovat.
NapoCZ
Mistr
Mistr

#VojtiS191

Příspěvek#1 » 12.12.2015, 0:18:41

Je tu další rozhovor, a to s předposledním členem A-teamu serveru Public. Tím je staro-nový a jediný Operátor serveru Vojtis. Jsem rád že si na mě i ve večerních hodinách udělal čas a zodpověděl všechny otázky. Díky za super přístup! 8-)

Na začátek se nám trošku představ a prozraď co děláš ve volný čas.
VojtiS191: Mé jméno je Vojtěch, je mi 18 let a studuji na Střední škole Energetické v Chomutově obor Strojník požární techniky(hasič).Můj největší koníček jak už název oboru, který studuji napovídá jsou hasiči. Působím v hasičské jednotce, ale také dělám požární sport. Co se ostatních sportů týče, tak můj větší koníček je i florbal. Také rád poslouchám hudbu, především metal a rock. V neposlední řadě do mých koníčků patří i Minecraft.

Jak si natrefil na portál ČeskejPařan a co tě na něm zaujalo?
VojtiS191: Já jsem na portál ani nějak nenatrefil. Bylo to tak, že můj bratranec hrál 4 měsíce Minecraft zde na ČP, na který se dostal po doporučení jeho kamaráda. Po celou dobu, co tu hrál, mě přemlouval, ať jdu hrát taky, že MC je super hra s mnoha možnostmi. Jednou jsem si to stáhl, a protože jsem znal IP jen Creativu (dnes Publicu), tak jsem tu začal hrát taky. Bylo to v podstatě mé první připojení do hry. Vůbec jsem nevěděl, jak se co kraftí, natož jak se dělá nějaká residence. Vše jsem si zjistil na internetu a s reskou mi tenkrát pomohl michuny25, který byl v té době nejlepší Helper, protože jeho rady a pomoc vůči hráčům byla 100%. Jak šel čas, tak jsem tu poznal nové super lidi, zjistil jsem že je tu ochotný a kvalitní A-team a po žádném jiném serveru jsem se nekoukal, protože tento byl pro mě tím nejlepší a také stále je.

Už několikrát si byl členem A-teamu, co tě k tomu vždy vedlo?
VojtiS191: Ano, jak říkáš, už několikrát jsem byl v nějaké pozici.Vždy mě k tomu vedla chuť nějak přispět k chodu serveru, a to pomáháním hráčům, kteří si nevěděli rady. Naposledy jsem musel post Helpera opustit z důvodu nedostatku času a bohužel i kvůli tomu, že se mi rozbil PC, což znamenalo můj konec. Teď jsem začal zase aktivně hrát a zase jsem se "připojil" k týmu, kde chci znovu pomáhat.

Proč sis tentokrát vybral pozici Operátora, co tě na tom baví?
VojtiS191: Pozici Operátora jsem vybral, protože na serveru žádný OP nebyl a hlavně byl tento post volný. Chtěl jsem na serveru udělat 2 věci, ke kterým mi pomohl Shifter. Bez jeho pomoci by ani jedna z těch dvou věcí udělat nešla. Jinak jak už jsem psal, tak mě baví pomáhat hráčům a z tohoto postu to jde mnohem lépe, navíc s většími možnostmi.

Zatím si všichni členi chválí atmosféru v Teamu, jaký na ni máš názor ty?
VojtiS191: Ano, já si myslím, že v teamu není žádný problém, že vše funguje jak má. Kdyby se mnou měli problém, tak by mi nedali Ano na přihlášku. :D

Jsi přátelský nebo si spíš více přísný Operátor?
VojtiS191: Jak se to vezme, když někdo bude dělat bordel a po napomenutí neuposlechne a bude dělat bordel pořád, tak je jasný, že nějaký trest dostane. Ba naopak, pokud někdo bude dělat problémy a po napomenutí se uklidní a omluví, tak pak není co řešit. Také je samozřejmé, že když má někdo hacky, tak k němu na 100% přátelský nikdy nebudu.

Máš na konec nějaký vzkaz pro hráče a čtenáře?
VojtiS191: Se mnou se dá vždy rozumně domluvit. Také všem hráčům přeji mnoho super "Propařených" hodin zde na ČP. Jinak tobě děkuji za super rozhovor. ;)

Jestli se podaří, tak příští rozhovor bude s posledním a tím nejdůležitějším členem týmu Adminem Shifterem.
Pokud máte nějakou vlastní otázku, na kterou by jste chtěli od Shiftera slyšet odpověď, tak mi ji napište do Soukromých zpráv. :twisted:
Mé úspěchy na ČP
-První připojení 25.9.2011
- [Helper] WarZone
- [Helper] TwoEarths
- [Op] TwoEarths
- [Op] SurvivalGames
- [Mod] Rust (od 31.8.2014)
- [Admin] Rust (od 16.5.2015 do 19.11.2016)

Zpět na