#Shifter05

Zde se můžete dozvědět více o vedení, případně s ním komunikovat.
NapoCZ
Mistr
Mistr

#Shifter05

Příspěvek#1 » 2.1.2016, 22:58:42

Po velice dlouhé době (za což se vážně omlouvám) je tu slibovaný rozhovor s adminem A-teamu serveru Public Shifterem!
Jsem rád, že si na mě udělal čas, zodpověděl na všechny mé otázky a dočasně tak zakončil sérii rozhovorů se členy týmu serveru Public. 8-)

Mohl by ses nám na úvod trošku představit, prozradit co děláš ve volný čas atd.?
Shifter05: Ahoj, je mi 17 let (ano jsem jeden z mladších v A-teamu Publicu) a chodím na všeobecné Gymnázium. Mým největším koníčkem je Skauting, kterému věnuji většinu mého volného času, tedy pokud nejsem tady na ČP. Co se týče sportů, tak jsem závodně hrával Badminton, teď se mu věnuji jen rekreačně. Jinak také velmi rád fotím.

Jaké byly tvé začátky tady na ČP a jak si na portál vůbec narazil?
Shifter05: Na portál jsem se dostal díky kamarádovi, který tu hrál. Předtím jsem hrál jen Singleplayer, takže jsem se nejprve musel trochu rozkoukat. Bylo tu tak nějak více živo než v singlu a také všechny ty resky, zamykání truhel, shopy atd. Naštěstí mi se všim pomohli a já se to rychle naučil. Hned od začátku jsem kamarádovi pomáhal s městem, které vlastnil. Celkově se mi systém měst zalíbil natolik, že jsem již Public neopustil. Ale to už je opravdu dlouho...

Co tě vedlo k podání přihlášky do A-teamu?
Shifter05: No přihlášku jsem si podal v době, kdy jsem již hrál na Publicu dlouho, a tehdejší A-team mi přišel jako fajn parta lidí. Dlouho jsem se nemohl rozhodnout, až mě nakonec postrčila kytka_, která mi také pak pomáhala s přípravou na pohovor. Takže jsem jí vlastně vděčný za to, kde teď jsem.

Jaké jsou podle tebe vztahy mezi členy v A-teamu?
Shifter05: Řekl bych, že vztahy jsou celkem dobré. Vše funguje jak má a na venek působíme jako tým, což je podle mě nejdůležitější. Samozřejmě, že občas máme na věci jiné názory, ale to je podle mě spíše dobře než špatně.

Kdo z týmu jen podle tebe největší dříč a kdo naopak lenoch?
Shifter05: Tak to opravdu nemůžu určit, občas je to tak, občas jinak. Řekl bych (a doufám), že každý dělá co může.

Už nějakou dobu si v pozici Admina sám, jak se to projevilo v množství starostí?
Shifter05: No, o server jsem se staral už před tím sám, Dave mi dělal spíše takového Supervizora. Takže pro mě jeho odchod z funkce Admina nebyla nějaká zásadní událost. Navíc, když od něj něco potřebuji, tak mi vždy poradí, či pomůže (tedy pokud má čas :) ).

Máš nějaké hlavní kriterium, podle kterého si vybíráš lidi do týmu?
Shifter05: Tak jsou některé vlastnosti, které mi na lidech vyloženě vadí (například namyšlenost, hrubost a když někdo někomu leze do ****), ale žádné hlavní kritérium nemám. Tím pádem má šanci připojit se k týmu opravdu každý.

Máš v nejbližší době v plánu nějaké velké novinky, o kterých by si mohl něco lehce naznačit?
Shifter05: No...ale ano, intenzivně s Vojtisem pracujeme na "SuperEventu", který bude opravdu epický, takže se máte na co těšit…Těch změn bude samozřejmě více. Tohle je jen jedna z mnoha věcí, které nám vyplynuli z dotazníku. ;)

Jaký máš názor na komunitu na serveru? Si spokojený?
Shifter05: Myslím, že komunita na serveru je opravdu skvělá, i přesto, že mi asi spousta lidí, kteří tu hráli dříve, bude odporovat. Vážně je to tak. Prostě jsou tu nový hráči a s nimi i nová komunita.

A jaký mají podle tebe názor hráči na tebe? Si přátelský nebo spíše přísný Admin?
Shifter05: Tak to asi musím nechat rozhodnout hráče. Já se snažím, abych byl někde tak mezi tím, ale jestli mi to jde, tak to opravdu nevím...

Máš něco na srdci, co by si chtěl na konec rozhovoru vzkázat čtenářům a hráčům?
Shifter05: Nezlobte ani když si myslíte, že na serveru nikdo není, protože mocné oko Admina vidí všude ;).

Pokud máte někoho z ČP, o kom se chcete prostřednictvím takovýchto rozhovorů dozvědět něco více, napište mi do Soukromých zpráv a já se o tom pokusím. :ugeek: Zatím se mějte krásně a užívejte si hraní tady na ČP!
Mé úspěchy na ČP
-První připojení 25.9.2011
- [Helper] WarZone
- [Helper] TwoEarths
- [Op] TwoEarths
- [Op] SurvivalGames
- [Mod] Rust (od 31.8.2014)
- [Admin] Rust (od 16.5.2015 do 19.11.2016)

Zpět na