#Genhis

Zde se můžete dozvědět více o vedení, případně s ním komunikovat.
vanajakub
Zahradník
Zahradník
Kontaktovat uživatele:

#Genhis

Příspěvek#1 » 26.5.2016, 11:20:07

Po delší době opět vítám všechny stalkery, kteří se zajímají o zákulisí ČP. Chvilku zde nepřibyl žádný rozhovor, a tak, se svolením Napa (za což mu děkuji), jsem vyslechl jednoho z členů vedení, Genhise. Tohoto člověka určitě nějak v podvědomí máte, ale nevíte kam si ho zařadit, tak se pojďme společně o něm něco dozvědět.

Pro začátek by ses nám mohl představit. Prozradil bys nám něco ze svého osobního života? Jaké máš zájmy?
Genhis: Ahojte, môj nick je Genhis, mám 18 rokov a som z východného Slovenska. Zaujímam sa o programovanie (PHP, Java, C++) a, samozrejme, hranie hier :). Práve tomu by som sa v budúcnosti chcel venovať, programovaniu hier.

Jaké hry hraješ? Je nějaká hra, co ti zde na ČP chybí nebo naopak bys z těch aktuálních nějakou vyřadil?
Genhis: Na hranie hier teraz veľmi nemám čas, pretože sa musím venovať škole a ešte aj ČP, ale občas si zahrám CS:GO :). A či mi tu chýba nejaká iná hra? To nemôžem posúdiť, pretože na ČP nehrajem ako hráč.

Krom povinností a hraní her, věnuješ se ve svém volném čase i nějakému sportu? Ať aktivně, či pasivně.
Genhis: Športovým hrám sa aktívne nevenujem, ale vo voľnom čase sa rád prejdem na bicykli (v češtine "kolo").

Jaké byly tvé začátky na ČP? Jak ses k projektu dostal?
Genhis: Začínal som v máji 2011 (květen) na PVP serveri ČP, ktorý sme sa spolu s bratom rozhodli vyskúšať, pretože nás singleplayer omrzel. No a od vtedy, aj keď s prestávkami, som tu :).

Mnozí tě mohou znát jako Administrátora fóra či Správce TS, ale my z týmů víme, že za tebou můžeme přijít i s jinými problémy. Jaká je tedy tvá opravdová pozice a jak ses k ní dostal?
Genhis: Na ČP pôsobím už viac ako 3 roky na pozícii technika a zároveň patrím k vedeniu projektu. K funkcii som sa dostal po odchode Feriona (bývalý technik), kedy nebol nikto, kto by sa postaral o Techworld. V tej dobe som dostal ponuku od bývalého majiteľa, LukášRT, pričom sme sa dohodli, že za pripravenie techworldu dostanem trvalé VIP na Creative (terajší Public). Nezostalo to však iba pri Techworlde, a tak mi pripadla pozícia technika MC.

Postupom času ma Minecraft prestal baviť, a tak som sa chystal odísť. Stále som však chcel pomôcť na ČP, ak by to bolo potrebné, preto mi zostali práva a tiež post administrátora fóra. Neskôr, ako sa otvárali servery na nové hry, som sa začal venovať práve tým.

Myslíš si, že jsi zde na ČP v něčem jedinečný? Že ti jde něco mnohem lépe, než ostatním?
Genhis: Určite, inak by som tu nebol tak dlho a nerobil stále technika, aj keď pre iné servery, než MC :D. Netvrdím, že by sa nenašiel niekto lepší, prípadne aj akákoľvek technická pomoc by sa mi hodila. Problém je, že sa zatiaľ nikto zodpovedný neprihlásil.

Jaké máš vztahy s hráči, případně členy týmů? Myslíš, že jsi oblíbený?
Genhis: Ak mi hráč napíše slušne, vždy dostane aj slušnú odpoveď a pokúsim sa mu pomôcť. Pri tíme to je podobné.

Myslíš si, že je/byl zde na ČP někdo nedoceněný či přeceněný? Ať už z aktuálních členů, tak i z těch bývalých.
Genhis: Nie, myslím, že nie. Myslím, že každý má to, čo si zaslúži.

Na předchozí otázku bych návazal touto. Je někdo, kdo ti na ČP chybí?
Genhis: Určite sa niekto nájde, ale nebudem menovať... :)

Jakožto "veterán", jak hodnotíš ČP dříve a jak teď?
Genhis: Je vidno, že Minecraft upadol, pretože kedysi tu bolo viac serverov. Dokonca za Nittrosa (prvý majiteľ ČP) sa plánoval otvoriť aj 200 slotový server, k realizácii však nedošlo. Musím však povedať, že Gronus, ako majiteľ, má veľmi dobrý prístup k serverom a k ich tímom, narozdiel od iných, ktorí namiesto platenia serverov zbierali len zisk.

Myslím, že ČP má čo ukázať, len je problém, že nie sú ľudia, ktorí by boli schopní servery viesť (OP, helper). Tým nechcem povedať, že tí, ktorí tu sú teraz, to nevedia - práve naopak. Len je ich málo.

Závěrem bys nám mohl předat nějakou myšlenku. Co bys vzkázal lidem na ČP?
Genhis: "Správajte sa k ostatným tak, ako chcete, aby sa oni správali k vám." :)

Tímto bych chtěl ještě jednou poděkovat Genhisovi, že si na mne našel čas, za kývnutí na rozhovor a parádní spolupráci, děkuji.
Obrázek

První připojení | 29. 05. 2014 | (Public)
VIP | 1x na 14 dní, 2x na 30 dní | (Public)
Moderátor Serveru | 05. 10. 2014 ÷ 01. 07. 2015 (269 dní) | (Public)
VIP | 5x na 7 dní, 1x na 30 dní | (Public)
Moderátor Serveru | 27. 04. 2016 ÷ 15.06.2016 (49 dní) | (Public)
VIP | 4x na 7 dní, 1x na 30 dní | (Public)
Epic | 28. 01. 2018 | (Public)

Zpět na