Přihláška mikarankCZ - Builder

Sekce náboru na server Public.

Moderátor: Public team

Pravidla fóra
Přejeme hodně štěstí při podávání přihlášky!
Pro inspiraci použijte jeden z našich vzorů. Najdete je ZDE
Mějte na vědomi, že nepřijímáme jen tak někoho. Podmínky na přijetí najdete ZDE
mikarankCZ
Nováček
Nováček

Přihláška mikarankCZ - Builder

Příspěvek#1 » 19.4.2018, 23:47:02

Ahoj Pařane :) Jmenuji se Michal Pavlík, ale vy mě spíš znáte pod Nickem mikarankCZ :D
Ahhhh.... Ano... Je mi 14 let a jsem si naprosto vědom že členství v A-Teamu je od 15 let :/
A druhá potíž je ta že na serveru není pozice Builder a proto toho chci využít :) Je mi jasné že jen tak neodejdete od svého názoru že je mi 14 let a že není pozice pro buildera. A ani nikdo se k tomu nehlásí. Chci pomoct vašemu serveru a hlavně helperům, moderátorům a adminům aby nemuseli dělat práci buildera a lépe se soustředili na svoji výbornou práci a tak nechali tu těžkou práci na buildera :D
Tak teď něco o mě ;)
Jak už víte je mi těch zatracených 14 let, jsem z Moravy ze Zlínského kraje, město spíš díra světa kde bydlím není potřeba znát :D Jako koníčky mám karate kde budu dělat zkoušky na černý pás a jsem reprezentant ČR a mám už za sebou nějaké ty 3. místa na mistrovství Evropy :D dál se věnuji výtvarné tvorbě kde uż 5. rokem chodím na uměleckou školu a dobře mi to podporuje kreativitu při stavění :) a nakonec závodně jezdím Downhill :) (sjezdy na kole).
Tak a teď o mojí tvorbě na Minecraftu :D
Stavím už tak 3 roky a nejvíc, dalo by se říct že až výborně umím stavit styl Medieval :D Medieval umím opravdu dobře stavět ale moderní a další styly není pro mě nic nového a dokážu i v ostatních stylech postavit nádherný dům :). Vyznám se dobře i v interiérech a při tom mi hodně pomáhá moje kreativita :D Na serveru jsem Builder ve 4 městech a to Forsten, Solitaire, Reter a Hl. Builder za co jsem hodně pyšný a to RottenTown :) tam jsem udělal obrovskou práci :D Mezi moje největší projekty patří moje město v singlu, EmpireHouse 100x100 pro OconneRrse (Oco už to bude XD) a další obří na serveru :D Umím pracovat s WE (World Editem) a vyznám se v příkazech ohledně něj :) Nejlepší by bylo kdybych měl přístup k WE, GM a fly a postavím vám cokoliv!!! Mám zkušenosti s děláním AT Buildera a moc jsem ostatním serverům pomohl a taky mě vzali i přes můj věk :) S hráči na serverech vycházím dobře a rád jim poradím :) Ale i.s A-Teamem mám dobré a srandovní vzpomínky :D
&0 že artep ? :D vyznám se i v příkazech takže bych klidně chtěl jít i na helpera ale vy víte jak vám a serveru chci pomoct ;) Na serveru mám možnost být každý den a pomáhat vám :) Mám Discord, TS3, Skype, Messenger takže s vámi budu vždy v kontaktu :) Nemám problém vám pomoct i s tou nejotravnější prácí a kdybych nějaký den nemohl tak vám hned s lítostí napíšu :
Důvod, čas, kdy se vrátím a řádná omluva :)
Už to je jen na vás jestli přihmouříte vaše oči nad mojím věkem a vezmete mě :) Moc rád bych se stal Builderem a klidně bych udělal zkoušky kdy vám ukážu jak stavím a práci s WE :) Pravidla umím takže to bude pohoda :D
Jsem vám i schopný poslat fotky budov nebo klasifikovat nějaký pohovor :)
Přikládám FB, TS, Msngr, Discord.

Váš (snad Builder) Michal Pavlík / mikarankCZ :)

Fb: Michal Pavlík
Messenger : Michal Pavlík
TS3 : mikarankCZ
Discord : mikarankCZ
Telefon : tady nebudu psát kdyžtak na Messengeru ;)

PS: Slohovku jsem psal na tabletu kde je autocorrect a celkem mě to štve tak se omlouvám za mnou nezpůsobuje chyby :D

The_Hanysss
Moderátor fóra
Moderátor fóra

Re: Přihláška mikarankCZ - Builder

Příspěvek#2 » 20.4.2018, 5:35:03

Ahoj, měl bych možná pár připomínek

1) Nevím o tom, že by byl na publicu otevřený nábor a z tvé přihlášky usuzuji, že sis to nedomlouval ani s kushi.

2) Na serveru pozice buildera není, a to z toho důvodu, že staví všichni z a-týmu. Pokud bys chtěl creative a možná i we, tak bys musel podat přihlášku na OP.

3) Když už píšeš tu přihlášku, zkus se vyvarovat takovému velkému počtu smajlíků, vypadá to fakt hodně blbě.
9.4.2015 - 19:18:51 - první připojení na Public
16.6.2015 - VIP /// 27.8.2015 - EPIC /// 11.11.2015 - MS /// leden 2016 - Mod /// 10.3.2016 - OP /// 14.9.2016 - Admin /// 14.11.2016 - Odstoupení z pozice Admina a znova EPIC /// 8.12.2016 - OP /// 3.2.2017 - Admin /// 3.8.2017 - OP /// 20.8.2017 - Moderátor fóra /// 5.9.2017 - definitivní odchod z týmu Publicu a návrat k EPIC
CELKEM 640 dní na různých pozicích na Publicu

"...a čím jsem byl, byl jsem rád." (Jan Neruda)

mikarankCZ
Nováček
Nováček

Příspěvek#3 » 20.4.2018, 6:50:25

Hmmm ohledně těch smile jsem nečekal že tady jsou na to udělané i obrázky a jen jsem hleděl kolik jich tam je... Chtěl jsem jen : + ) . A nevadí. O Op zájem moc nemám protože vím že bych měl JEŠTĚ větší problém s věkem a s tím upozorněním Kushi jsem o tom nic nevěděl tak se omlouvám : + )
mikarankCZ

The_Hanysss
Moderátor fóra
Moderátor fóra

Příspěvek#4 » 20.4.2018, 7:14:56

Jak říkám, pokud není otevřený nábor, tak je možné podat přihlášku jen se souhlasem admina.
Každopádně pokud bys měl zájem prozatím třeba o helpera, tak asi není problém se s kushi domluvit.
Za zeptání nic nedáš (minimálně na fb jsem ji už psal i já :D )

Pro tuto chvíli tvou žádost uzavírám.
9.4.2015 - 19:18:51 - první připojení na Public
16.6.2015 - VIP /// 27.8.2015 - EPIC /// 11.11.2015 - MS /// leden 2016 - Mod /// 10.3.2016 - OP /// 14.9.2016 - Admin /// 14.11.2016 - Odstoupení z pozice Admina a znova EPIC /// 8.12.2016 - OP /// 3.2.2017 - Admin /// 3.8.2017 - OP /// 20.8.2017 - Moderátor fóra /// 5.9.2017 - definitivní odchod z týmu Publicu a návrat k EPIC
CELKEM 640 dní na různých pozicích na Publicu

"...a čím jsem byl, byl jsem rád." (Jan Neruda)

Zpět na