Resetovat banlist

Pro vše ostatní, co se týče Minecraftu a nemá svou sekci.

Moderátor: Public team

Sky4Ever
Nováček
Nováček

Resetovat banlist

Příspěvek#1 » 9.4.2013, 22:47:54

Zdarec, chtěl bych se zeptat když tu je každej týden wipe serverů jestli se vám nechce i resetnou banlist myslím že by to bylo i prospěšné pro vaše servery finančně, že by někteří zabanovaní hráči jako já si koupili vip atp. Poslední dobou na serverech hraje čím dál míň lidí Proč? Většina hráčů je zabanovaná krásným banem ze kterého se třeba ponaučili.. Jak říkám podle mě je to pro vaše dobro že se naženou staří lidi, a buď to s cheatama nebo bez, na to už jsou admini aby plnili svou funkci a neváleli si "prdel" v creativu.. Já osobně bych vás klidně VIP podpořil a určitě nejsu sám zabanovanej hráč který by tak uskutečnil.

Kup si unban? Nemám důvod si kupovat unban když vím jak obejít ban, a ještě za ban (Nadávaní OP) když jsem řekl Hunterovi_27 (zakomplexovaný dítě na TS) tak to mě přijde k smíchu.

enjoy it :ugeek:

GProDave
Manažer
Manažer

Re: Resetovat banlist

Příspěvek#2 » 9.4.2013, 23:50:30

Na serverech každý týden wipe není + čas od času se starší bany promazávájí. A pokud si myslíš, že práce admina je vážně "válet si prdel v creativu", tak se hodně mýlíš. Adminská (i OP) práce není jen poletovat ve hře a sem tam plácnout kostku.
9.5.2012 - první připojení na ČP (Creative), 6/2012 - VIP na týden
17.7.2012 - Helper Creative, 13.8.2012 - OP Creative, 16.11.2012 - Admin Creative, 12.1.2013 - SuperAdmin Creative + Economy, 26.7.2013 - Manažer ČP

Felix Mage
Mistr
Mistr

Příspěvek#3 » 10.4.2013, 15:56:18

Sky4Ever píše:Já osobně bych vás klidně VIP podpořil a určitě nejsu sám zabanovanej hráč který by tak uskutečnil.

A to si myslíš že lidé co s odmítají zakoupit unban si jen tak koupí VIP?Sám pochybuji o tom že by jsi si to VIP koupil kdyby jsi teď dostal unban.
Nehledě na to že být OP/Adminem je mnohem těžší práce než si ty myslíš a rozhodně to není jen o lítání si v creativu, dělání eventů, semtam nějaký ban nebo něco postavit.Je tu spousta věcí u kterých si ani hráč nevšimne že tam OP/Admin něco dělal a přesto kdyby tam nebyly tak by si stěžovali.

Sky4Ever
Nováček
Nováček

Příspěvek#4 » 10.4.2013, 19:00:27

A to si myslíš že lidé co s odmítají zakoupit unban si jen tak koupí VIP?Sám pochybuji o tom že by jsi si to VIP koupil kdyby jsi teď dostal unban.

Neříkám že by všeci si pokoupili VIP to je nemožné.. Ale jde o to že na server začnou chodit lidi a hráče to motivuje koupit VIP když uvidí že na tom serveru je zájem ke hrání.. pokud tam bude 10hráčů tak těžko si někdo koupí VIP když mu bude k ničemu.. :ugeek:

Felix Mage
Mistr
Mistr

Příspěvek#5 » 10.4.2013, 21:37:53

A když tam bude 10 hackerů s killaurou kteří ho budou pořád zabíjet tak si hráč také stěží koupí VIP :ugeek:

Sky4Ever
Nováček
Nováček

Příspěvek#6 » 10.4.2013, 22:56:09

To sem ještě nikde v životě neviděl nikde že by se sešlo tolik cheaterů zaráz ale budiž :). Na pořádek a čestnou hru tam máme ty OP přeci ne?

Genhis
Hrdina ČP
Hrdina ČP

Příspěvek#7 » 11.4.2013, 14:43:59

Presne tak, a preto, keď už raz hackera zabanovali, UNBAN nedostane, musí si ho kúpiť, aby bolo vidieť, že mu na serveri záleží :) Ešte máš nejaké otázky?
Pôsobenie vo funkcii na ČP: 2012 - 2017

Sky4Ever
Nováček
Nováček

Příspěvek#8 » 11.4.2013, 15:25:43

Genhis píše:Presne tak, a preto, keď už raz hackera zabanovali, UNBAN nedostane, musí si ho kúpiť, aby bolo vidieť, že mu na serveri záleží :) Ešte máš nejaké otázky?

I to je možné, ale nemůžeš to říkat o všech že by zase začali používat hacky většinou lidi kteří přijdou na server cheatovat tak tam ani nechtějí hrát nebo prostě si chtěli jen ulehčit hru Xrayem a přišli na ně a rádi by tam hráli znovu a už by se poučili že to nemaj používat a maj si radši připlatit za VIP. Hlavně ůčel mého banu urázka OP co dostanu stejnej ban jako cheater jen skrz to že OP nepochopí že nemá pravdu, a musí warnovat až mě to vytočí a vypustím jedno slovíčko a dostanu za to perma ban :lol:

Felix Mage
Mistr
Mistr

Příspěvek#9 » 11.4.2013, 16:08:50

Sky4Ever píše:I to je možné, ale nemůžeš to říkat o všech že by zase začali používat hacky většinou lidi kteří přijdou na server cheatovat tak tam ani nechtějí hrát nebo prostě si chtěli jen ulehčit hru Xrayem a přišli na ně a rádi by tam hráli znovu a už by se poučili že to nemaj používat a maj si radši připlatit za VIP. Hlavně ůčel mého banu urázka OP co dostanu stejnej ban jako cheater jen skrz to že OP nepochopí že nemá pravdu, a musí warnovat až mě to vytočí a vypustím jedno slovíčko a dostanu za to perma ban :lol:

Musím říci že máš obecně o lidech dost zkreslený obrázek, pokud se někdo poučil a opravdu mu hra tady stála za to tak si těch pár korunek za UNBAN zaplatí(už ten fakt že ví že unban dostane jen pokud si zaplatí odradí hráče od hackování, tedy pokud tu chtějí hrát)
Jinak myslím že vedení se tu k tomu vyjádřilo celkem jasně, hromadný UNBAN se nikdy v blízké době neplánuje a pokud by se plánoval tak to bude rozhodnutí vedení a ne na žádost někoho kdo dostal ban za urážky OP.
Dávám sem LOCK,kdokoliv z vedení má samozřejmě právo to tu kdykoliv odemknout, pokud to bude třeba, nebo se k tomuto budou ještě chtít dále vyjádřit.

Zpět na