Daniho nostalgický koutek

Pro vše ostatní, co se týče Minecraftu a nemá svou sekci.

Moderátor: Public team

Dani216
Skladník
Skladník

Daniho nostalgický koutek

Příspěvek#1 » 23.8.2011, 22:37:00

Protoze rad vzpominam na stare cas a taky protoze mam celkem dost screenu z doby kdy server byl jeden a mel max. 50 slotu pozdeji vice, OP byli pouze hraci jako vy, tak pokud mate zajem, muzu sem obcas hodit screen z te doby. Jako ochutnavka:

A zaroven kviz. Je zde 7 OP z toho o 6(nebo 5) se ani nevedelo ze OP budou. Ten jeden je Karel515.

Pokud zde vyjmenujete 6(nebo 5) hracu z tehle fotky kteri byli nebo jsou cleny OP tymu, ukaze se ze jste cekemuparanu verni a ze o serveru vite i neco jineho nez je jeho IP adresa. :)
Obrázek

INFO:
Tento spawn stavel ParanojaTj a jeste nekdo, ale nevim uz presne kdo.
V dobe tohoto spawnu se na serveru objevila Myshery (v te dobe Shaki) a hned mela rozepri s Nittrosem, nakonec vse dopadlo dobre.
Minecraftik a zastavarnu (obchody kde se vymenovali veci za slimebally a obracene) jeste stihali obsluhovat Auronea s Nittrosem.

P.S.: Jestli mate dalsi fotky (jakekoliv foto, nemusi tam byt videt nic extra) z dob kdy server zacinal piste mi PM a domluvime se, rad bych si je prohledl a zaradil do sveho alba. Dekuji.
Radi vzpominate na stare casy, sledujte tento topic a dozvite se jake to bylo kdyz server zacinal.

Auronea
Kutil
Kutil
Kontaktovat uživatele:

Re: Nostalgicky koutek od Daniho

Příspěvek#2 » 23.8.2011, 22:55:49

Ja to viiim!! Ja to viiiim!! Prosim! Vyvolej me, ja to viiii! Ja znam odpoveeeed! :)
Have a nice day!
http://www.oldplay.cz/

Vojta1211
Cestny Clen
Cestny Clen

Příspěvek#3 » 23.8.2011, 22:59:07

zitra sem dam fotku jak jsem vyhrozoval banem janisovy :D taky z dob tohoto spawnu.. btw z mobilniho nacteni obrazku tam vidim jen 5 op ;)

Dani216
Skladník
Skladník

Příspěvek#4 » 23.8.2011, 23:02:38

Auronea píše:Ja to viiim!! Ja to viiiim!! Prosim! Vyvolej me, ja to viiii! Ja znam odpoveeeed! :)

Tak to je mi jasny ze ty to vis... :D Pockame na nejake hrace kdyztak dostanes sanci. :)
Radi vzpominate na stare casy, sledujte tento topic a dozvite se jake to bylo kdyz server zacinal.

Karel515
Cestny Clen
Cestny Clen

Příspěvek#5 » 23.8.2011, 23:03:03

Tyto fotky i videa z minulosti mám rád :) A já to taky vím! :D

Toto téma bude moje nejsledovanější :)

Auronea
Kutil
Kutil
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#6 » 23.8.2011, 23:07:03

Dani216 píše:
Auronea píše:Ja to viiim!! Ja to viiiim!! Prosim! Vyvolej me, ja to viiii! Ja znam odpoveeeed! :)

Tak to je mi jasny ze ty to vis... :D Pockame na nejake hrace kdyztak dostanes sanci. :)

Ach jo, ja musim cekat :-( Ale myslim si, ze odpoved bych mela spravne :)

---
Ze bych taky prohrabala PC, co bych tam stareho nasla? Asi spis tak jen muj MCtik...
Have a nice day!
http://www.oldplay.cz/

TheBuild3r
Starý Mistr
Starý Mistr
Kontaktovat uživatele:

Re: Daniho nostalgický koutek

Příspěvek#7 » 24.8.2011, 12:49:44

No, já vím jen 6..Na sedmého si né a né vzpomenout :D

CoRtEx123
Kopáč
Kopáč

Příspěvek#8 » 24.8.2011, 19:28:11

Jáá vím :)
Dnes už pouhá legenda ;)

osel
Cestny Clen
Cestny Clen

Příspěvek#9 » 24.8.2011, 20:40:39

Ja bych sem mohl dat fotku jak Holi a Dede nadavaji Duchovi:DD
Jeste za puvodnich majitelu jsem byval OP na creativu, mel jsem cest spolupracovat s podle mne nejlepsim a nejspravedlivejsim tymem, ktery tu byl

Čestný člen(ten, kdo byl ČP oddán tělem i duší, jednal férově, byl tu dlouho a o hodně se zasloužil)

Dani216
Skladník
Skladník

Příspěvek#10 » 24.8.2011, 23:42:42

Takhle byl slozeny OP Team dne 16.5.
Jasne muzete videt kdo se na serveru citil nejdulezitejsi... :D
Obrázek

Zpět na