ban...(za blbost..)

Máte pochvalu nebo stížnost na někoho z členů týmu ČP? Zde se můžete vyjádřit.
polko
Bábovičkář
Bábovičkář

ban...(za blbost..)

Příspěvek#1 » 28.1.2018, 19:59:56

Dnes 28.1.2018 som dostal ban od UzumkyKushiCZ ..
Pripojil som sa na serv. a pýtal som sa jej či niekedy budú pridaný mazlíčci ( po kushinom koláček) kushi mi neodpovedala.
Občas kushi robievala tých mazlíčkov. A ked mi neodpovedala tak som sa jej spýtal či 1 nespawne.Uzu ma neupozornila.. nič nepovedala a.... dostal som ban...
(..akože.. nechápem..uzu..ked máš blbú náladu ..tak.... se odpoj... a nevybíjej si zlost na hráčech....)
:cry: :cry: :cry: :| :|
Naposledy upravil(a) polko dne 28.1.2018, 23:01:36, celkem upraveno 2 x.

UzumakyKushiCZ
Admin
Admin

Re: ban...(za blbost..)

Příspěvek#2 » 28.1.2018, 21:42:08

[19:50:00] {Starosta}polko -> me] -- chystá se nekdy řídáni "koláčka" do shopu?
[19:51:19] <[Admin]UzumakyKushiCZ> polko, časem to bude, momentálně se to řeší
[19:51:29] [{Starosta}polko -> me] uzu...? chystá se nekdy řídáni "koláčka" do shopu?
[19:51:37] [{Starosta}polko -> me] přidáni*
[19:52:20] [main/INFO]: [CHAT] <{Starosta}polko> ...a kushi? udeláš koláčka?

Já už jsem asi blbá dneska.. ale já nevím. Nedávám bany jen tak, možná že dneska se mi celkově nelíbilo víc věcí. Ovšem, vše se týkalo chatu v minecraftu. Ať už to bylo: vyloženě vhodně vybraná slova, tahání politiky do hry a nebo zneužívání některých práv.
Bez důvodu bych vám ty TEMPbany nedala, nechci, aby se prostě na serveru lidi chovali jak zvířata. Vířily debaty o kterých neví pomálu nic a nechci, aby to tam vypadalo, že moderátor může všechno bez trestu.

Já se snažím vám ve všem vyhovět, vyslyšet vás. Vy si ale neuvědomujete, že nemám moc všude a neumím hlavně všechno. Jsme projekt složený z více lidí, kde každá část závisí na jiné. Od hráče počínaje, konče technikem.
Nechci se vymlouvat na nic, nejsem bez chyb, učím se a jsem tu s vámi teprve rok. Dostala jsem tuhle pozici a pořád pořádně nevím co mám dělat.

Za ty tempbany se ale omlouvat nebudu. Uvědomte si, co jindy vám vše dovolím, jak vám vyhrožuji trestem a nakonec nic neudělám. Být na mém místě někdo přísnější, tak už tu ani nemusíte hrát.

Takže asi tak, pokud máte na mě stížnosti, řešte to přes SA a nebo rovnou majitele.

Přeji pěkný zbytek večera,
UzumakyKushi
27.2. 2017 - {helperka} na publicu
6.4. 2017 - [MOD] na publicu
23.6.2017 - [OP] na publicu
3.8.2017 - [Admin(ka)] na publicu

polko
Bábovičkář
Bábovičkář

Příspěvek#3 » 28.1.2018, 22:54:35

Prispevek 1: Tu odpoveď na otázku som nedostal..asi si to neodoslala aelbo poslala niekomu inemu..mne to do chatu neprišlo..ak by to došlo znova by sol sa na to nepýtal.....

Příspěvek 2: A..nabudce by som bol radšej...aby si najpru upozornila..aneb mne kickla..nebo..tak...bo.....tohle...je dle mne moc..

//The_Hanysss: příště pouzivej možnost "upravit"

artep2000
Moderátor
Moderátor

Příspěvek#4 » 29.1.2018, 11:17:40

Ahoj, "ban" byl v tvém případě oprávněný. Už nějaký ten pátek se ptáš stále dokola, kdy budou na serveru mazlíčci. Několikrát ti bylo odpověděno, ale ty jako kdyby jsi to neviděl a psal stále to svoje. Proto přikládám ze včerejšího večera LOG.

[19:51:17] [main/INFO]: [CHAT] <[Admin]UzumakyKushiCZ> polko, časem to bude, momentálně se to řeší
[19:52:19] [main/INFO]: [CHAT] <{Starosta}polko> ...a kushi? udeláš koláčka?
[19:52:40] [main/INFO]: [CHAT] {Starosta}polko se odpojil/a.
[19:52:40] [main/INFO]: [CHAT] polko was temp. banned by UzumakyKushiCZ. Reason: nežádej od admina, to co ti nedá...

Pěkný den. Artep2000
====> Cesta Publicem <====
První připojení: 2014/2015
Nábor na post Helperka: 9.9.2015
Povýšení na Moderátorku: 7.1.2018

====>Konec cesty<====

polko
Bábovičkář
Bábovičkář

Příspěvek#5 » 29.1.2018, 15:03:30

...artep na mazličky sem se ptal po 2... Inač sol sa pýtal na npc....

artep2000
Moderátor
Moderátor

Příspěvek#6 » 29.1.2018, 17:18:39

Tak jinak, neustále se ptáš na mazlíčky a nebo NPC. Kushi ti napsala (docela jasně), že nezáleží jenom na ní. Fungujeme zde jako team, jeden člověk nemá přístup úplně všude, takže nějaké mírné zdržení zde je.
Ptáš se skoro při každé příležitosti kushi a párkrát si psal o tom i mě. Opravdu není dobrý nápad takým stylem pokračovat, ten tempban by mohl být o dost delší.

Navíc by bylo fajn si uvědomit že slovo:
TEMPBAN => dočasný ban, nikoliv trvalý.
BAN => trvalý ban, do té doby než usoudíš, že si chceš koupit unban.

Pěkný den. :)
====> Cesta Publicem <====
První připojení: 2014/2015
Nábor na post Helperka: 9.9.2015
Povýšení na Moderátorku: 7.1.2018

====>Konec cesty<====

Krum88ik
Super Admin
Super Admin

Příspěvek#7 » 29.1.2018, 17:48:16

Ač jsem nerad, že se tu musí řešit stížnost na 30 minutový ban, tak přesto k tomu napíšu pár slov.

Včera byl na serveru opravdu "bordel" a všichni zúčastnění dostali stejný trest - 30 minutový ban, včetně Tebe.
Tuto otázku pokládáš už několik měsíců a vždy se Ti na to dostane odpovědi, stejně tak tomu bylo i včera a tudíž nechápu, proč jsi se na to znova ptal.

Bylo by fajn si uvědomit občas, že tým na serveru nejsou roboti, ale lidé, na což dost často zapomínáte, kteří toto všechno dělají ve svém volném čase.

Sečteno a podtrženo tato stížnost se zamítá a ban byl oprávněný. Kdyby jsi k tomu měl nějaké připomínky, tak přijď na TS.

PS: Hledáním v logu a psaním této odpovědi jsem strávil zhruba 30 minut svého čau, který jsem mohl věnovat např. právě technickému řešení tvého nápadu.
V případě zájmu o odemknutí tématu nebo jakéhokoliv problému mě kontaktuj pomocí PM.

Moje pařanská historie
26.3.2013 Epic Creative | 10.9.2013 Helper Creative | 3.12.2013 Moderátor Publicu | 29.1.2014 Globální helper | 1.3.2014 Operátor Publicu | 11.3.2014 Operátor bývalého Economy
22.9.2014 22:22 Technik
13.4.2015 Odchod ze všech funkcí
22.1.2017 Návrat na ČP - moderátor fóra a globální helper
9.4.2017 Administrátor fóra
30.6.2017 SuperAdmin

Ptáte se, jaký je univerzální lék na velikou bolest? Čas. (B. Němcová)
Není pravda, že máme málo času, pravdou ale je, že ho hodně promarníme. (Seneca)

Zpět na