Neschopnost rozšířit residenci v nepřítomnosti správce měst

Máte pochvalu nebo stížnost na někoho z členů týmu ČP? Zde se můžete vyjádřit.
Fildaa
Kopáč
Kopáč

Neschopnost rozšířit residenci v nepřítomnosti správce měst

Příspěvek#1 » 7.9.2018, 21:40:10

Ahoj,
napíšu tu něco kratšího o neschopnosti Public AdminTeamu který nedokáže v nepřítomnosti správce měst rozšířit residenci o 20 bloků směrem na JIH.

Tu dám pár vět:
21:03:15 cgu [CHAT] <§2{§aS§2}{VIP}Fildaa> našel by se někdo z týmu kdo by nám expandnul městskou resku asi o 20 bloků na jih prosím?

NIC - žádná odpověď
Po chvíli napíšu znova

21:05:08 cgu [CHAT] <§2{§aS§2}{VIP}Fildaa> našel by se někdo z týmu kdo by nám expandnul městskou resku asi o 20 bloků na jih prosím?

NIC - žádná odpověď
Připomenu že je online 6 členů týmu
Zkusím to potřetí

21:08:03 cgu [CHAT] <§2{§aS§2}{VIP}Fildaa> zkusim to teď :)
21:08:06 cgu [CHAT] <§2{§aS§2}{VIP}Fildaa> našel by se někdo z týmu kdo by nám expandnul městskou resku asi o 20 bloků na jih prosím?

Po chvíli přijde Dado

21:14:27 cgu [CHAT] * DadoDrobcek is no longer AFK.
21:14:43 cgu [CHAT] <§2{§aS§2}{VIP}Fildaa> Dado?
21:15:42 cgu [CHAT] <§2{§aS§2}{VIP}Fildaa> dado... rozšíříš mi městskou residenci na jih asi 20 bloků? prosím :)

Po tom jsem se docela divil co mi odepsali

21:15:48 cgu [CHAT] <[Admin]UzumakyKushiCZ> ne
21:15:51 cgu [CHAT] <[Mod]DadoDrobcek> ne
21:15:51 cgu [CHAT] <§2{§aS§2}{VIP}Fildaa> důvod?
21:15:57 cgu [CHAT] <[Mod]DadoDrobcek> lebo mesto
21:16:00 cgu [CHAT] <§2{§aS§2}{VIP}Fildaa> tvl vy jste dobrý
21:16:07 cgu [CHAT] <§2{§aS§2}{VIP}Fildaa> /resadmin expand 20
21:16:56 cgu [CHAT] <[Admin]UzumakyKushiCZ> a bude to tak. tohle ať si řeší správce měst, pak nehodlám řešit, že hele? tahle reska je nějaká velká než před tím....

Udělejte si v tom teda pořádek kdo co jak může a nemůže.... já nehodlám čekat 5 dní než josef přijdete z dovolené, výletu nebo nějaké akce aby mi mezitím někdo rozgriefoval město... akorát to pak budu řešit s vámi a to asi nechcete...
A taky můžete být vůbec rádi že se ty města staví a hráče to sdružuje. Potom vznikají hezké stavby/města, tudíž by jste k tomu mohli trochu lépe přistupovat
A pro tebe kushi, aby jsi se nehádala s josefem... stačí mu na Discordu nebo Facebooku napsat že jsi rozšířila Atlantu o 20 bloků, nic by se nestalo.

Přeji pěkný večer, Fildaa
Pokud máš zájem bydlet u mě ve městě tak mi napiš SZ nebo ve hře!
První připojení na server - Zřejmě rok 2016
Registrace osady Dubaj - 31.8.2017 | Vesnice - 1.9.2017 | Město - 3.9.2017 | Velkoměsto - 11.3.2018
Registrace osady Atlanta - 15.8.2018 | Vesnice - 27.8.2018 | Město - 15.9.2018 | Velkoměsto - ??
VIP - nespočet

goofy1980
Operátor
Operátor
Věk: 38

Re: Neschopnost rozšířit residenci v nepřítomnosti správce měst

Příspěvek#2 » 7.9.2018, 23:22:18

Pokud ti admin napíše že ne, nechápu komu si teda stěžuješ a na co. Nejspíš k tomu měla důvod, tak jako Dado .
Nevím co k tomu víc dodat, jak říkáš, bylo nás tam 6, a nevíš co děláme. a když ti Admin odpoví ne, má proto sakra dobrej důvod, a ne jen proto že tu není správce měst. Je pouze na nás kdy ti něco schválíme a pod. a hlavně pokud na to máš nárok.

UzumakyKushiCZ
Admin
Admin
Věk: 20

Příspěvek#3 » 8.9.2018, 0:05:04

Já upřímně doopravdy, nevím co s tebou.
Já mám hlavní slovo na tomto serveru. Jediný, kdo je nade mnou je SuperAdmin a majitel. Ke tvé smůle, jsme zrovna byly na ts i s Gronusem. Vyjmenovala jsem tam, za co jsi dostal tempban i proč nikomu nedovoluji rozšířit městské resky.
A teď vysvětlení pro méně znalé interních pravidel týmu:
Správce měst má absolutní moc nad městy, nikdo jiný z týmu nemá pravomoce, do nich jakkoli zasahovat, není-li požádan správcem měst, či adminem. Jakékoliv neodůvodněné rozšíření, či nenahlášení a následné objasnění, je trestáno.
Všichni, to ví moc dobře a dodržují to. Jak jsem už psala, o města se stará Josef, měl by si tedy on v čas zařídit zástupce a né já lovit na poslední chvíli, kdo to za něj převezme.
Navíc, je to Josefův porblém, o kterém nám řekl dva dny z5. Takže se neboj, že to nějak nevyřešíme, ale jsme taky lidi.
A ano, řekla jsem, i admin může... ale taky nemusí.

Když odhlédneme od tohodle tématu... Poslední dobou se chováš absolutně hrozně. Nadáváš, stěžuješ si, pomlouváš, vyzvídáš a opakovaně se hádáš se členy A-teamu.

24. Hráč musí respektovat všechny členy A-teamu, kteří mají vždy poslední slovo.

Beru na to ohled už jen, jelikož jsi Josefův kamarád. Ale doopravdy, jakmile budeš nadále porušovat pravidla, tak neskončíme jen u temp-banu. Z mého pohledu je první práce, pak zábava. Nevím, jak jinak ti už vysvětlit, že týmu se bulíky na nos nevěší.
Pěkný zbytek večera,
přeje UzumakyKushi.
27.2. 2017 - {helperka} na publicu
6.4. 2017 - [MOD] na publicu
23.6.2017 - [OP] na publicu
3.8.2017 - [Admin(ka)] na publicu

UzumakyKushiCZ
Admin
Admin
Věk: 20

Příspěvek#4 » 8.9.2018, 0:16:16

A ještě dodatek.... Proč si stavíš mimo resku? My tu doopravdy nejsme od toho, abychom jak zajíčkové přihopsali a okamžitě ti to zareskovali, aby ti to někdo negriefnul... Nechápu, jak si to můžeš vůbec dovolit. Stavět mimo resku je už takhle velká blbost, buď máš nějakou fintu, jak si ty stavby ochránit a nebo tam zatím nestavím.
Jestli ti to někdo griefne, tak to řešit nebudu.
Můžeš si koupit resku, domluvit se s dalším hráčem, aby ti to dočasně zareskoval. Vždy je jiné řešení než jedno.
27.2. 2017 - {helperka} na publicu
6.4. 2017 - [MOD] na publicu
23.6.2017 - [OP] na publicu
3.8.2017 - [Admin(ka)] na publicu

Fildaa
Kopáč
Kopáč

Příspěvek#5 » 8.9.2018, 0:32:08

UzumakyKushiCZ píše:Když odhlédneme od tohodle tématu... Poslední dobou se chováš absolutně hrozně. Nadáváš, stěžuješ si, pomlouváš, vyzvídáš a opakovaně se hádáš se členy A-teamu.

Pokud by jsi sledovala chat, tak nejsem zdaleka jediný kdo si stěžuje na problém se shopem, na problém s netherem, a taky jak byl problém s lagama serveru, a mě přijde jak kdyby jste to furt přehlíželi a opravdu se zaměřili jenom na mě jedinýho. :evil:
+Ještě k tomu že vyzvídám, to bych chtěl nějak vysvětlit/objasnit co tím myslíš :shock:
Pokud máš zájem bydlet u mě ve městě tak mi napiš SZ nebo ve hře!
První připojení na server - Zřejmě rok 2016
Registrace osady Dubaj - 31.8.2017 | Vesnice - 1.9.2017 | Město - 3.9.2017 | Velkoměsto - 11.3.2018
Registrace osady Atlanta - 15.8.2018 | Vesnice - 27.8.2018 | Město - 15.9.2018 | Velkoměsto - ??
VIP - nespočet

Krum88ik
Super Admin
Super Admin
Věk: 18

Příspěvek#6 » 8.9.2018, 22:49:26

Vzhledem k tomu, že tato stížnost se netýká konkrétního člena týmu, tak přenechám řešení této stížnosti Kushi, pouze napíšu pár drobných bodů.

Věř, že sledovat chat z pohledu admina je poměrně náročné :D Jelikož je Public propracovaný, tak jakákoliv změna ovlivní další věci, tudíž všechny změny se musí promýšlet a nejde to udělat během okamžiku. Ke žádostem hráčů ohledně ekonomiky a netheru chystáme nějaké oficiálnější vyjádření, nicméně k lagům.. jako hráči jste sami několikrát napsali, že nechcete čekat, že server hlavně chcete spustit (zprávy jsou na Discordu) i v oficiální zprávě ohledně wipe je napsáno:

UzumakyKushiCZ píše:Upozorňujeme, že ne všechno musí fungovat, tak jak má.

Navíc:
Pravidla Publicu píše:Server není dokonalý, v případě technické chyby se budeme snažit sjednat nápravu, ale není to naší povinností (náhrada ztracených věcí apod.).

A teď bych měl ještě jednu větu, souvětí, k Tobě: Sám moc dobře víš, že dokážeš být velice fajn člověk, ale pak jednou za čas přijde období, kdy se s tebou nedá vydržet. V tuto chvíli bych Tě zařadil do zmíněného druhého období, takže si prosím rozmysli, jak se budeš chovat, případně co na to odpovíš, abys toho později nelitoval nebo někoho nedonutil k tomu, že Ti dá ban.

//The_Hanysss: Vyřešeno. Lock!
V případě zájmu o odemknutí tématu nebo jakéhokoliv problému mě kontaktuj pomocí PM.

Moje pařanská historie
26.3.2013 Epic Creative | 10.9.2013 Helper Creative | 3.12.2013 Moderátor Publicu | 29.1.2014 Globální helper | 1.3.2014 Operátor Publicu | 11.3.2014 Operátor bývalého Economy
22.9.2014 22:22 Technik
13.4.2015 Odchod ze všech funkcí
22.1.2017 Návrat na ČP - moderátor fóra a globální helper
9.4.2017 Administrátor fóra
30.6.2017 SuperAdmin

Ptáte se, jaký je univerzální lék na velikou bolest? Čas. (B. Němcová)
Není pravda, že máme málo času, pravdou ale je, že ho hodně promarníme. (Seneca)

Zpět na