Pravidla fora - POVINNOST AKCEPTOVAT

Diskuze o serveru Minecraft Public.

Moderátor: Public team

Genhis
Hrdina ČP
Hrdina ČP

Pravidla fora - POVINNOST AKCEPTOVAT

Příspěvek#1 » 7.12.2013, 11:40:48

Závazná pravidla fora ČeskejPařan.cz, registací na toto fórum souhlasíte s následujícími pravidly a zavazujete se je dodržovat.

Každá část fora může mít pravidla další, vlastní, která jste také povinni dodržovat v patřičných místech!

1 Registrace a uživatelské účty

1.1 Uživatel je povinen při registraci zadat platné a pravdivé údaje.

1.2 Administrátoři si vyhrazují právo kdykoliv vyloučit uživatele, smazat jeho příspěvky, popř. jinak omezit uživatele, při porušení jakéhokoliv z uvedených bodů.

1.3 Uživatel smí mít na foru pouze jeden účet. Více účtů je povoleno pouze v případě že uživatel ztratil všechny metody znovuzískání jeho předchozích účtů a informuje o jeho předchozích účtech administrátora fora.

1.4 Každý uživatel zodpovídá za svůj příspěvek uveřejněný na fóru.

1.5 Uživatel má právo požádat o změnu nicku. Vytvoření nového účtu není nutné a zakazuje se podle bodu 1.3.

1.6 Informace o každém uživateli a jeho příspěvcích, vč. jeho emailu, IP ze které se registroval a dalších IP, ze kterých přispíval na fórum jsou uložené v databázi, do které má přístup pouze vedení projektu. Vedení projektu se zavazuje tyto informace nepředávat třetí osobě.

1.7 Uživatel má právo požádat o zrušení účtu v případě, že s ním nebyly žádné potíže v minulosti.

2 Přispívání na fóru a podpora

2.1 Uživatel se zavazuje nepřispívat pohoršujícím, hanlivým, nevhodným, obscénním, vulgárním, zastrašujícím, sexuálně orientovaným nebo jakýmkoliv jiným materiálem, který by mohl porušovat platné zákony ve vaší zemi.

2.2 Je zakázána propagace ideologií, myšlenkových směrů a činností, jež jsou v rozporu se Listinou základních lidských práv a svobod a zákony České republiky. Mezi tyto ideologie patří například fašismus, nacionalismus a tomu podobné.

2.3 Každý uživatel je povinen chovat se slušně, tzn. nepoužívat vulgární výrazy, neurážet a neosočovat ostatní uživatele.

2.4 Zákaz doublepostů, tripplepostů, quadriplepostů atd. V případě, že po vás do tématu nikdo nenapsal tak používejte u vašeho postu tlačítko "Upravit" místo psaní dalšího postu.

2.5 Dříve než založíte nový topic / thread (dále téma), použijte funkci "Hledat" a zjistěte si, zda daný problém zde nebyl již někde řešen.

2.6 Pokud zakládáte nové téma, ujistěte se, že se jeho obsah shoduje se sekcí, kde téma zakládáte. Vyskytne-li se nějaké téma ve špatné sekci, bude smazáno. Tak můžete ulehčiť práci moderátorům fóra.

2.7 Při zakládání témat s žádostmi o pomoc se snažte vystihnout jeho název odpovídající vašemu problému. Témata typu "Pls pomozte", "POMOOOC!!", "Poraďte" a podobně budou nemilosrdně mazána.

2.8 Spam je zakázán v jakékoli formě. Tzn. dbejte na to, aby vaše příspěvky měly vždy hodnotu. Za spam se mimojiné budou považovat příspěvky typu "jo, tohle se mi taky stalo/taky si myslím/souhlasím s tímhle názorem/lol" atp. Za spam se také bude považovat oživení starého tématu za zjevným účelem posthuntingu. Dále se za spam považuje jakýkoliv příspěvěk odbočující od tématu(Off Topic). Zda příspěvěk je nebo není spam, určuje admin/moderátor. Spamové příspěvky se budou mazat!

2.9 V případě že chcete vyjádřit souhlas s příspěvkem nějakého uživatele, avšak nemáte nic věcného co k němu dodat, použijte pouze tlačítko "Thanks"(nachází se vlevo od avataru uživatele a má tvar zdviženého palce) a nevytvářejte zbytečný příspěvek. Takové příspěvky budou označeny jako spam.

2.10 Na fóru je přísný zákaz zveřejňování odkazů na stránky, které se zabývají warez tématikou, vč. čistě informativních prezentací.

2.11 Na fóru platí zákaz jakékoliv komerční reklamy či jiné formy propagace, ať už se jedná o výrobky, služby či vlastní stránky.

2.12 Příspěvky se zbytečným formátováním (tučný, veliký nebo barevný text) budou upraveny a formátování z nich odstraněno. Odstraněny budou také ohavnosti typu: 2 řádky vykřičníků, smajlíky za každým slovem, hromada zbytečných spoilerů a podobné věci, které by ztěžovaly čtenářovu orientaci v textu.

2.13 Zákaz napadání jakéhokoli uživatele na tomto fóru; sprostých a vulgárních projevů; rasové, náboženské, sexuální a jiné diskriminace a porušování platných zákonů České republiky.

2.14 Není dovoleno žádat o podporu týmu přes soukromé komunikační kanály(Skype apod.). Podpora je poskytována pouze na fóru v odpovídajících sekcích, případně na našem TeamSpeak3 serveru.

2.15 Obrázky uploadujte pouze na web http://www.upnisito.ceskejparan.cz. Obrázky uploadnuté na jakémkoliv jiném webu, mohou být ignorovány nebo odstraněny.

2.16 Příspěvky napsané pouze za účelem dostání vašeho tématu na první místo v daném foru, aby si jej lidi všimli a nepřidávají žádne informace jsou spam!

2.17 V případě, že máte podezření, že některý uživatel porušil tato pravidla, můžete příspěvek ohlásit, aby si jej moderátoři dříve všimli. Ti, co to budou zneužívat, budou potrestáni.

3 Žádosti

3.1 Při podávání žádosti zakládejte vždy vlastní téma.

3.2 K žádostem má právo se vyjadřovat pouze tým daného serveru, případně pokud jde o žádosti o přijetí do komplexu spravovaném normálními hráči (města, rody, frakce apod.) tak pouze hráči s patřičnými oprávněními v daném komplexu + tým serveru na kterém se komplex nachází. Výjimky jsou tolerované pouze v případě že hráč má k dispozici důležité informace o žádajícím uživateli, kterými tým daného serveru nedisponuje.

3.3 V případě, že dané forum má nastavenou šablonu, jste povinní tuto šablonu respektovat a vyplnit ji! V opačném případě bude vaše žádost ignorována, nebo může být i smazána.

3.4 Za žádosti se považuje:
  1. žádost o post na serveru (Helper, OP ...)
  2. žádost o založení komplexu na serveru (město, frakce ...)
  3. žádost o zabanování hráče v případě, že porušuje pravidla
  4. žádost o unban
  5. žádost o nápravu problému s SMS (kontaktování SMS podpory prostřednictvím fora)

4 Stížnosti

4.1 Hráč má právo podat stížnost na člena týmu (Admin, OP, GM ...) v případě, že jeho konání bylo v rozporu s pravidly serveru nebo jeho povinnosti.

4.2 K stížnostem se mají právo vyjadřovat pouze jeho nadřízení. Hráč tam může psát jen v případě, kdy je jeho informace nezbytná k objasnění konfliktu. Příspěvky porušující toto pravidlo budeme mazat a v případě opravdových zbytečností i trestat!

5 Podpis a avatar

5.1 Podpis ani avatar nesmí obsahovat obrázek s urážlivou nebo sexuální tématikou. Podpis nesmí dále obsahovat ani text obsahující tuto tématiku, nebo odkaz na stránky zabývající se takovou tématikou.

5.2 Komerční odkazy nejsou povoleny, kromě vyjímek udělených vedením, odkazy na nekomerční stránky jsou povoleny, maximálně však tři.

Od 25.5.2018 je platný nový zákon GDPR (General Data Protection Regulation) neboli zákon o ochraně osobních údajů a dat. Zavazujete se, že nebudete zveřejňovat na sociální sítě své osobní údaje – zahrnují se tam i IP adresy. Nesmíte zveřejňovat údaje o jiných uživatelích a jinak je zneužívat. Tyto informace platí i pro pověřené osoby, které mají k těmto údajům přístup. Porušení těchto pravidel je trestné a daná osoba bude stíhaná.


KAŽDÝ UŽIVATEL JE POVINEN DODRŽOVAT TATO PRAVIDLA. PŘI JEJICH PORUŠENÍ HROZÍ DOČASNÉ NEBO TRVALÉ VYLOUČENÍ Z FÓRA (BAN).
Je jakkoliv zakázáno obcházet pravidla fora!


Administrátoři si vyhrazují právo kdykoli tato pravidla upravovat a měnit podle potřeb fóra.

Sepsal Felix Mage a Genhis.
//Krum88ik 24.5.2018: Aktualizace pravidel.
Pôsobenie vo funkcii na ČP: 2012 - 2017

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host

cron