[Povýšení] osady TwoRivers. x

Zamčená a vyřešená témata.
Uživatelský avatar
adam_notebook
Helper
Helper
Příspěvky: 207
Věk: 15
Kontaktovat uživatele:

[Povýšení] osady TwoRivers. x

Příspěvek#1 » 13.10.2018, 13:49:52

TwoRiversTyp: Mírný pás

Vedení
Starosta: adam_notebook
Místostarosta: Ivetka_notebook

Obyvatelé
Ivetka_notebook, Kikousek, Fildaa, KiriBro0o, Albegore, The_Hanysss, fire2031, olda1, _Here_Is_Johnny_, ibazebyne

Budovy
Povinné: radnice, domy obyvatel, kaplička, hospoda, mlýn
Volitelné: náměstí, fontána, park, obchod, statek

Historie (ctrl +c ctrl + v protože je dokonalá)
Kdysi dávno, v době pozdního středověku, se velký a mocný rod Notebooků rozhodl odstěhovat se z královského hradu v nedalekém Alberunu a založit si vlastní město. Tehdejší král Richard VII však zakázal založení nového města a přidělil jim lesnickou osadu TwoRivers. Rod osadu přijal za svojí a postavil si v ní tehdy velmi moderní Barokní zámek, započat roku 1490 a dokončen do největší podoby roku 1647. Zámek přilákal mnoho lidí a potřeboval mnoho služebnictva, a tak přirozeně pod zámkem se z osady stala vesnice a později město. Kolem roku 1800 to bylo 4. největší město v zemi. Velké bohatství města přilákalo pozornost tehdejšího krále Syfilida II, a ten si chtěl město v roce 1999 nárokovat za svoje. Rod Notebooků zamítl, což způsobilo velké nepokoje. Roku 2006 byla vyhlášena válka mezi králem Syfilidem III a Vévodou Lutikusem Notebookem z TwoRivers. Vévoda do boje povolal svoje spojence z Alberunu a Birch Bay City, což ale nestačilo na obrovskou armádu krále Syfilida III z LuboLaidu. Během války bylo Velkoměsto TwoRivers zapáleno a veliký požár zničil celé město až na kostel. Rozzlobení Notebookové a jejich poddaní zaútočili na LuboLaid, kde došlo k střetu u vesnic jihozápadně od LuboLaidu, odkud se král Syfilid III stáhnul za LuboLaid, který byl zničen. Nakonec král zaútočil na pustošícího vévodu Lutikuse, a ve finální bitvě na LuboLaidské pláni bylo rozhodnuto smrtí obou králů. Vedení LuboLaidů se ujal neschopný Butter_CZ, který rozprášil zbytek armády Notebooků a mezi nimi i všechny příslušníky rodu, tedy si to alespoň myslel. Ve skutečnosti se ale v srpnu roku 2018, což bylo rok po konečné bitvě, vrátili poslední dva přeživší rodu, adam_notebook a Ivetka_notebook, kteří začali s opravou toho, co z města zbylo. Jeiná zachovalá budova jest kostel, ale Notebooci mají v plánu postavit repliku zámku.

Screenshoty
Město za tmy
Obrázek
Rozbřesk
Obrázek
Průmyslová zóna
Obrázek
Město ze severu
Obrázek
Náměstí a okolí
Obrázek
Kostel z fontány
Obrázek
Když vás někdo v životě štve, pošlete ho do p******.
Město: LongHorizonts
Pokud chybujete, nemusíte to vědět. Upozorní vás na to ostatní.
Dejte si čas a zkuste to napravit! Nemusí to být perfektní, ale bude to lepší!

Obrázek

Uživatelský avatar
UzumakyKushiCZ
Admin
Admin
Příspěvky: 104
Věk: 21

Re: [Povýšení] osady TwoRivers.

Příspěvek#2 » 30.10.2018, 20:47:16

Ahoj,
Koukala jsem se na tvoje město i s posouzením od ostatních z A-teamu. Celkový verdikt je, že momentálně ti zamítám povýšení.
A to z následujících důvodů:

K dosažení povýšení je potřeba "statek", který jsi už začal stavět. Ty jsi ho ovšem vytvořil doopravdy tak, jako kdyby byl postavený za dvě minuty. Máš tam čtyři ovce a plot, který je o velikosti 13x11 bloků. Je fajn, že k tomu máš jatka, ale bohužel v zadání je napsaný přesně "Statek".
Takže bych to celé předělala. Statek je místo, kde jsou krávy, ovce aj. Ty tam sice máš, ale je jich málo. Měli by mít obydlí. kde se dají schovat, takže třeba udělat nějakou starší budovu jako místo, kde se na noc budou zavírat například.

Kushi
27.2. 2017 - {helperka} na publicu
6.4. 2017 - [MOD] na publicu
23.6.2017 - [OP] na publicu
3.8.2017 - [Admin(ka)] na publicu

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů

cron