Fraps-nejde natáčet zvuk lidí na skype.

Nevíte si rady s PC? Zeptejte se!
Pravidla fóra
Veškeré obrázky, screeny a jiný obrazový materiál uploadovat na
http://www.upnisito.ceskejparan.cz pokud bude vloženo jinak, bude příspěvek smazán!
jerabina
Zasloužilý člen ČP
Zasloužilý člen ČP
Věk: 22

Fraps-nejde natáčet zvuk lidí na skype.

Příspěvek#1 » 13.6.2012, 19:56:33

Ahoj všem!Chci se zeptat,jestli jde frapsem nahrávat zvuk,respektive komentáře atd. lidí se kterejma mluvim na skype zároveň se mnou.Nikde v nastavení jsem to nenašel tak kdyby jste mi bylo schopni a ochotni pomoc...určitě neodmítnu! :D
1xEpic na CREATIVE
2xHelper CREATIVE
1xOperátor CREATIVE
1xZasloužilý Člen Čp
1xModerátor Fóra
1xOperátor BattleGround
1xGlobální Helper
1xSkype Podpora
1xAdmin BattleGrounds
1xAdmin WarFare

Arkantos
Ochránce
Ochránce

Re: Fraps-nejde natáčet zvuk lidí na skype.

Příspěvek#2 » 13.6.2012, 21:31:49

jerabina píše:Ahoj všem!Chci se zeptat,jestli jde frapsem nahrávat zvuk,respektive komentáře atd. lidí se kterejma mluvim na skype zároveň se mnou.Nikde v nastavení jsem to nenašel tak kdyby jste mi bylo schopni a ochotni pomoc...určitě neodmítnu! :D

Frapsem můžeš natáčet jen video aplikace. Na zvuk je dobrý třeba wave pad, nebo windows zaznam zvuku. Pokuď chceš audiovideo nahravaní, tak jedině hipercam.
Moje turbo pc Tělo: M486 Motherboard, Mozek: AMD K5 600MHz CPU, Oči: S3 Trio64+ 16MB PCI video card, Paměť: 64 MB RAM, Žaludek: WD 12gb, Jazyk: MS Win98... Českej Pařan - cesta Arkantose: http://youtu.be/cZBmmo13sko

[The]DogORB
Skladník
Skladník
Věk: 7

Příspěvek#3 » 8.7.2012, 6:22:14

Arkantos píše:
jerabina píše:Ahoj všem!Chci se zeptat,jestli jde frapsem nahrávat zvuk,respektive komentáře atd. lidí se kterejma mluvim na skype zároveň se mnou.Nikde v nastavení jsem to nenašel tak kdyby jste mi bylo schopni a ochotni pomoc...určitě neodmítnu! :D

Frapsem můžeš natáčet jen video aplikace. Na zvuk je dobrý třeba wave pad, nebo windows zaznam zvuku. Pokuď chceš audiovideo nahravaní, tak jedině hipercam.

To co rikas neni vubec pravda musi zaskrtnou 1. okinko , aby ji to slo na celou plochu ,ale uz si nepamatuju , ktere to bylo ;)
NELIBÍ se ti muj komentar ? Tak napis format/all do příkazového řádku

Felix Mage
Veterán
Veterán

Příspěvek#4 » 13.2.2013, 10:03:48

Dokonce ani to nemusí stačí jen nastavit počítači aby nahrával všechny zvuky.

Naposledy oživil jerabina v 13.2.2013, 10:03:48