Velikonoční soutěž od UzumakyKushiCZ

Zde jsou vypisovány soutěže na serveru Public a také sem patří případné přihlášky do soutěže.

Moderátor: Public team

Pravidla fóra
Při podávání přihlášek do soutěží nezapomeňte postupovat podle šablony!
LGT_Zazy
Bábovičkář
Bábovičkář
Věk: 13

Velikonoční soutěž od UzumakyKushiCZ

Příspěvek#1 » 12.4.2020, 11:30:36

Ahoj,

rád bych se tímto zapojil do velikonoční soutěže v real life od UzumakyKushiCZ.

Rodinné tradice:
1. Pečení velikonočního bochánku a beránka.
Každým rokem peču s mámou bochánek a beránka. Beránka pečeme na okrasu a bochánek k jídlu.
Obrázek
fotku bochánku nemám už jsme ho snědli

2. Pletení pomlázky
Každý rok se svým dědou chodíme asi 14 dní před Velikonoci na proutky. A den dva před velikonočním pondělí pleteme pomlázky. Pomlázku pleteme vždy z 8 proutků od zhora dolů a na horní část pak dáme barevné stuhy.
Obrázek
Obrázek

3. Různá velikonoční výzdoba
Asi každý si na Velikonoce vyzdobí nějak své okolí. Např. My pečeme beránka a máme ho jako výzdobu, a nebo je možné si udělat ozdobené plata na vajíčka nebo velikonoční tác a nebo jsi jednoduše ozdobit stromeček malými velikonočními vajíčky (my máme plastová aby se při pádu nerozbila)
Obrázek
Obrázek
ObrázekObrázekObrázek
ta fotka tam je ze srandy tu mame v našem altánu
Obrázek

4. Květná neděle
V neděli o Velikonocích míváme k obědu drůbeží např. kachna, husa, kuře, atd...

5. Hodování
Asi v každé vesnici kluci chodí hodovat aby vyšupaly holky a neuschly. A kluci by měli za to dostat malované vajíčko a nějakou dobrotu. Starší 18+ mohou dostat panáka alkoholu. Jelikož je tento rok přestupný což znamená že hodují holky. Když by hodovník přišel po poledni měl by být polit studenou vodou. (Je mi jedno že tento rok se nehoduje)

6. Barvení vajíček
Většinou den dva před velikonočním pondělí barvíme vajíčka. Naše rodina barví vajíčka tak že je dáváme do vody s barvou a pak je potřeme sádlem aby se lesklá.
Obrázek
tohle je foceno z mého pokoje tak jsi prosím nevšímejte pozadí

na fotce jsou vajíčka vyfoukaná a nabarvená, protože letos nebudeme barvit, když nejdou hodovníci.
Tak jsem udělal aspoň, abych to mohl dát do soutěže.

Všechny věci na obrázcích jsem vyráběl já sám nebo se svojí rodinnou.

Přeji všem krásné Velikonoce.

S pozdravem
LGT_Zazy :oops: :oops:

Poslední úpravy dne 13.4.2020 v 8:40.
Přidání fotky v sekci výzdoba
První připojení 21.9.2019
První Vip 23.9.2019

Přes můj účet prošlo něco okolo 6000 creditů

VojtiS191
Zasloužilý člen ČP
Zasloužilý člen ČP

Re: Velikonoční soutěž od UzumakyKushiCZ

Příspěvek#2 » 13.4.2020, 19:50:53

Ahoj,

No protože nějak v této situaci nemám čas nic pořadně vymyslet a hlavně dnes sloužím, tak jsem neměl ani pořádně možnost něco udělat či něco třeba nakreslit.
Jak píšete, logo jsem tam hodil, avšak jsem ho nemohl vytisknout, protože v práci nemám možnost tisku, tak alespoň to foto.

Kdybych třeba vyhrál, co bych udělal s výhrou ? Chtěl bych ji použít na chod publicu, nebo na nákup třeba nějakých desinfekcí pro nějaké nemocniční oddělení.

Obrázek

...
23.10.2012 - první připojení na Creativ
11.11.2012 - první VIP - Creative
11.9.2013 - Helper - Creative
11.3.2014 - Operátor - Economy
29.11.2015 - Operátor - Public
14.9.2016 - 19.3.2017 - Moderátor - Public
2.2019 - Operátor Acidland
23.10.2019 - osm let na ČP

Obrázek