#Johanison

Zde se můžete dozvědět více o vedení, případně s ním komunikovat.
Josefcrager
Moderátor fóra
Moderátor fóra
Věk: 17

#Johanison

Příspěvek#1 » 9.11.2020, 11:28:32

Vítám všechny čtenáře fóra. Dnes u rozhovoru s Helperem Johanisonem. Jdeme na to.

Pro začátek by ses mohl představit a říct něco o sobě. Jaké jsou jiné zájmy, koníčky atd.?
Johanison: Ahoj, mé jméno je Honza. Mezi mé zájmy patří hlavně hasiči, kterým se věnuji už od 3 let, momentálně vedu hasičský kroužek pro děti. Samozřejmě mám i jiné zájmy jako je třeba lyžování nebo hokej.

Pamatuješ si ještě, jaké byli tvé začátky na Publicu?
Johanison: No na public jsem se připojil před necelými 3 roky. Není to tak dlouho jako ostatní z týmu, ale také si to moc nepamatuji. Vím snad jen to, že jsem hledal nějaký český stavební server s městy a tohle byl snad jediný, na který jsem narazil.

Co tě vedlo k podání přihlášky do týmu? Proč sis vybral zrovna pozici helpera?
Johanison: Přivedlo mě k tomu to, že aktivita helperů v té době nebyla nic moc. Samozřejmě také občas chybím, ale snažím se hrát jak mi to čas dovolí. Ale hlavní krokem k tomu přidat se k a-teamu bylo, pomoct s projektem a pomáhat hráčům. Pozici helpera jsem si vybral, protože jsem nikdy předtím žádnou pozici neměl, takže to pro mě byla jediná možnost.

Baví tě práce helpera, nebo je něco, co ti na ní vadí? Chtěl bys časem na vyšší pozice, nebo jsi s helperem spokojený?
Johanison: Na pozici helpera mi vadí jen to, že k vám hráči nechovají takový respekt jako k vyšším pozicím. Samozřejmě nejsou takoví všichni, ale občas se někdo najde. Zatím jsem s pozicí helpera spokojen, ale samozřejmě bych časem chtěl na vyšší pozici, jen se k tomu musím ještě spoustu věcí doučit.

Jaké máš vztahy s ostatními lidmi v týmu? Myslíš si, že jsi mezi ostatními oblíbený?
Johanison: Řekl bych, že jestli jsem oblíbený, asi tak úplně neurčuji já, ale ostatní z týmu. Se členy týmu nemám žádné spory nebo rozepře (nebo teda o nich nevím). Nejvíc si ale rozumím s Fildou a Josefem, takže tak.

V týmu Publicu je v současné době 6 členů. Myslíš si, že se všichni zapojují stejně? Nebo je někdo, jehož práci bys chtěl pochválit?
Johanison: Tak na serveru máme každý nějaký podíl. Někdo větší, někdo menší. Myslím si, že v momentální sestavě je to v pohodě. Chtěl bych pochválit hlavně Fildu s Josefem, kteří dělají zrovna ten větší podíl.

Jaký máš názor na hráče? Jsi spokojen s komunitou, která hraje na Publicu?
Johanison: Komunita na Publicu je opravdu něco, co se jinde těžko hledá. Je tu spousta stálých hráčů, kteří jsou rozumní a ví jak se mají chovat. Taky je jasné, že tu jsou hráči co se chovat neumí, ale ty potom čeká zase jiný přístup od nás.

Na to navazuje další otázka. Co si myslíš o podvodnících? Používání hacků se stalo velmi populárním.
Johanison: Podvodníkům bych jen vzkázal, ať na server ani nechodí. Je to opravdu zbytečná věc.

Je nějaká lidská vlastnost nebo chování, které ti vyloženě vadí? Nebo je něco, co naopak dokážeš na člověku ocenit?
Johanison: Nejvíc mi asi vadí, když je člověk arogantní. To se nedá v mém případě snést. Zas na druhou stranu oceňuji lidí, kteří jsou pilní a vtipní.

Pokud chceš něco na konec rozhovoru vzkázat čtenářům, teď máš možnost.
Johanison: Nezlobte, nepodvádějte a hlavně se u nás bavte.
Jinak ovádům zdar.
._.
Moje historie:
3.8. 2014 - První připojení na Public
8.4. 2016 - Epic
7.12. 2016 - Helper 30.6. 2017 - Moderátor 21.9. 2017- Operátor 7.1. 2018 - Moderátor 1.9. 2018 - Operátor
23.10 2018 - Veterán ČP & Epic
18.11. 2019 - Helper 8.7. 2020 - Operátor5.10. 2020 - Moderátor fóra