#sunprime

Zde se můžete dozvědět více o vedení, případně s ním komunikovat.
Josefcrager
Zasloužilý člen ČP
Zasloužilý člen ČP
Věk: 18

#sunprime

Příspěvek#1 » 26.11.2020, 21:09:03

Zdravím všechny čtenáře fóra. Dnes u rozhovoru s Helperem sunprimem. Jdeme na to.

Mohl by ses pro začátek představit a říct něco o sobě? Jaké jsou jiné koníčky, zájmy atd.?
sunprime: Ahoj, jmenuji se Ondra, je mi 15 let, žiji v Praze a aktuálně studuji 5. ročník osmiletého gymnázia. Ve hře vystupuji pod nickem sunprime. Mezi mé záliby patří kondiční plavání, kterému se věnuji již přes 10 let, lyžování a hraní PC her.

Popiš nám tu své začátky na ČP a na Publicu.
sunprime: Začalo to následovně. Během jarního lockdownu jsem společně s pár kamarády hledal nějaký survival server, na kterém bychom se usadili, a tak jsem se poprvé dostal na server Public, kde jsme společně začali budovat vlastní město.

Co tě vedlo k podání přihlášky do týmu? Proč sis vybral zrovna pozici helpera?
sunprime: Už déle jsem uvažoval o tom, že bych se mohl pokusit o vstup do a-teamu. Když se pak na konci mapy 1.15 otevřel nábor na helpery a operátora, tak jsem si řekl, že zkusím štěstí a podal jsem si přihlášku. A proč jsem nešel rovnou na OP? Jednak zastávám názor, že není dobré začínat v půlce cesty, ale hlavně jsem si na operátora nevěřil.

Baví tě práce helpera, nebo je něco, co ti na ní vadí? Chtěl bys časem na vyšší pozice, nebo jsi s helperem spokojený?
sunprime: Práce helpera mě baví. Jsem rád, že mě hráči berou jako „jednoho z nich“ - nejsem o moc víc, než oni sami. Vzniká tak skvělá atmosféra, kdy helpeři a ostatní členové teamu nejsou odděleni nějakou bariérou, jako třeba na jiných serverech, kde helperové pouze dohlížejí na dodržování pravidel a to je vše. Samozřejmě, že bych časem chtěl povýšit na nějakou vyšší funkci, ale myslím si, že to zatím není ani zdaleka aktuální.

Jaké máš vztahy s ostatními lidmi v týmu? Myslíš si, že jsi mezi ostatními oblíbený?
sunprime: Řekl bych, že se všemi členy teamu mám dobré, nebo neutrální vztahy. Dosud jsem si třeba neudělal vlastní názor na úplně všechny, nebo jsem s nimi zatím příliš nemluvil. Nechci říkat, že jsem mezi ostatními oblíbený, nebo něco takového, ale doufám, že mě vnímají spíše pozitivně.

V týmu Publicu je v současné době 6 členů. Myslíš si, že se všichni zapojují stejně? Nebo je někdo, jehož práci bys chtěl pochválit?
sunprime: Chtěl bych vyzdvihnout především to, je hrozně složité říct, kdo dělá svoji práci lépe, kdo hůře. Vidím to tak, že všichni odvádí skvělou práci, ať už je, nebo není na první pohled vidět.

Jaký máš názor na hráče? Jsi spokojen s komunitou, která hraje na Publicu?
sunprime: Ano, myslím si, že na Publicu je snad nejpřátelštější komunita, co jsem kdy viděl. Samozřejmě, že v každém stádu se najde černá ovce, ale jsou to pořád jenom jedinci a zbytek hráčů chápou, že tady se hraje výhradně poctivý survival.

Na to navazuje další otázka. Co si myslíš o podvodnících? Používání hacků se stalo velmi populárním.
sunprime: Bez delšího komentáře si myslím, že tito hráči by měli přestat obtěžovat poctivé a „hodné“. Neznám nikoho, kdo by se vyloženě bavil tím, že si zapíná hacky a chodí otravovat, ale dokážu si živě představit, že takoví lidé existují.

Je nějaká lidská vlastnost nebo chování, které ti vyloženě vadí? Nebo je něco, co naopak dokážeš na člověku ocenit?
sunprime: Nenávidím aroganci a drzost. Také nemám rád, když mi někdo neustále podkopává nohy a vyčítá styl, nebo provedení práce. Myslím, že každý má svoje metody a ostatní by to měli přinejmenším respektovat. Na druhou stranu mám rád lidi, kteří si uvědomují, že bez práce nejsou koláče, mají nějaké ambice a dělají všechno pro to aby jich dosáhli.

Pokud chceš něco na konec rozhovoru vzkázat čtenářům, teď máš možnost.
sunprime: Chtěl bych všem pařanům vzkázat, ať si užijí hru, ať nepodvádějí a ať se nenechají nikdy chytit ze zadu. ;)

Váš helper sunprime :)
Moje historie:
3.8. 2014 - První připojení na Public
8.4. 2016 - Epic
7.12. 2016 - Helper 30.6. 2017 - Moderátor 21.9. 2017- Operátor 7.1. 2018 - Moderátor 1.9. 2018 - Operátor
23.10 2018 - Veterán ČP & Epic
18.11. 2019 - Helper 8.7. 2020 - Operátor5.10. 2020 - Moderátor fóra
4.2.2021 - Odchod z týmu - Zasloužilý člen ČP

Blackrun
Kutil
Kutil

Re: #sunprime

Příspěvek#2 » 25.4.2021, 16:21:18

Som rád že sa pokračuje v tomto mojom nápade 8-)
Začneš ako malé vľča, skončíš ako vodca svorky.
31.5 - odstúpenie z funkcie moderátora.