Nábor na buildera

Sekce náboru na server Public.

Moderátor: Public team

Pravidla fóra
Přejeme hodně štěstí při podávání přihlášky!
Pro inspiraci použijte jeden z našich vzorů. Najdete je ZDE
Mějte na vědomi, že nepřijímáme jen tak někoho. Podmínky na přijetí najdete ZDE
SkelloCZ
Nováček
Nováček

Nábor na buildera

Příspěvek#1 » 18.9.2022, 21:17:37

Ahoj, jmenuji se Mirek. Bydlím ve středu Prahy. Je mi 13 let. Ve většině hrách mě můžete najit pod přezdívkou SkelloCZ nebo miravondr9. Mám doma jednu kočku, jednoho kocoura, jednu fenku a rybičky. Můj mazlíček je kocour a jmenuje se Oskar. Moje koníčky jsou: hraní na kytaru a hraní počítačových her. Na kytaru už hraji 7 let.

Chtěl jsme se stát builderem protože jsem hledal servery kde bych se builderem mohl stát. Mám celkem velkou kreativitu. Většinou celkem dlouho přemýšlím asi 10 minut ale pak se rozhodnu a postavím hezkou stavbu. Na serveru hraji teprve 1-3 dny. Seznámil jsem se zatím jen s hráčem který má prefix OP a jeho přezdívka je DadoDrobcek. Celkem si rozumíme a doufám že si budu rozumět i s dalšíma členama A-teamu.

Děkuji za přečtení mé zprávy.

-SkelloCZ

DadoDrobcek
Operátor
Operátor
Věk: 33
Kontaktovat uživatele:

Re: Nábor na buildera

Příspěvek#2 » 24.9.2022, 21:35:26

Ahoj. Čo sme tak spolu kecali, tak si mi spomenul, že si dostal ponuku na pozíciu helpera na inom serveru. Respektíve, že ťa priali na skúšku. Pokiaľ si myslíš, že by si stíhal fungovať na dvoch serveroch naraz, plus si k tomu prirátaj osobný život (škola, koníčky atď.), a hlavne, ak máš stále záujem o pozíciu Builder u nás, tak ťa rád privítam ako nášho nového člena A-Týmu. To ale záleží od toho, ako dopadneš na pohovore s naším vedením.

Za mňa ÁNO k pohovoru!
Môj život na ČP:

5.10.2014 Prvé pripojenie na MC/Public
16.12.2014 EPIC na MC/Public a 15.1.2015 EPIC na MC/Medieval
27.3.2015 MS 1.6.2015 OP 27.8.2015 MS 1.5.2016 TrialModerátor fóra 15.5.2016 Moderátor fóra 12.9.2016 Osobný depost na všetky funkcie 7.12.2016 Mod 28.8.2017 Odchod z týmu + Veterán ČP 1.9.2018 Mod 2.4.2019 Depost 4.2.2021 OP začína to byť neprehľadné :D ešteže máme barvy

Petulix
Zasloužilý člen ČP
Zasloužilý člen ČP

Příspěvek#3 » 24.9.2022, 22:33:55

Ahoj,
nejsem si jistá tím, že dokážeš fungovat na více serverech. Navíc jsem tě na Publicu zahlédla snad jen jednou. Takže se omlouvám, ale za mě NE.
Obrázek

sunprime
Admin
Admin
Věk: 17
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#4 » 24.9.2022, 23:27:12

Zdravím,

doufám, že tě ještě neomrzelo čekání, a že máš stále zájem :D . Výsledek je 1:1, rozhodnutí je tedy na mě. Příliš jsem o tobě neslyšel, ani ve hře jsem tě nepotkal, přesto si však myslím, že bys měl dostat šanci se nějak předvézt a přesvědčit mě, že se pro tuto pozici skutečně hodíš. K pohovoru tě tedy PŘIPUSTÍM.

PS: Nikde se mi nepodařilo tě dohledat, prosím, abys mi kdyžtak poslal třeba nick na dc, abychom se mohli domluvit na termínu.

Přeji pěkný zbytek dne,
[Admin] sunprime
První připojení 22. 3. 2020
VIP zakoupeno celkem 4x
Helper 20. 7. 2020
Operátor 7. 3. 2021
Admin 22. 7. 2021