Alfa & Omega

Informace o serveru Alfa&Omega

Moderátor: Alfa&Omega team

Unit72101
Admin
Admin

Alfa & Omega

Příspěvek#1 » 14.11.2021, 16:27:31

Alfa & Omega
Od posledního postu oznamujícího existenci tohoto projektu uběhla už delší doba, ale to neznamená že se nic nedělo! Od té doby jsem se musel prokousat mnoha problémy a dostat vše do stavu, kdy se dá pozvat i veřejnost. Chtěl bych se omluvit lidem, kteří čekali vše mnohem dříve, ale vývoj je prostě dlouhodobá záležitost, která nejde urychlit.

Před tím než vás pozvu na server mi dovolte zodpovědět otázku o čem modpack a server vlastně je. Modpack klade důraz na survival a těžší průchod na konec hry, který je samozřejmě v End fontáně, možná. Samotný modpack je zaměření jak na magii tak na techniku a ideální je hrát modpack minimálně ve dvou lidech. Server nabízí různé možnosti zaměření. Ve zkratce, můžete se věnovat těžení, farmaření, magii nebo technice a produkty z vašeho odvětví prodávat ostatním.

Proč je server Hardcore ekonomy survival? Hardcore, protože samotný modpack upravuje Minecraft a jeho hlavní prvky tak, aby byl o trochu těžší. Ekonomy, protože bez obchodování a směňovaní surovin se hraní prostě neobejde. V poslední řadě je to survival, protože to je samotná podstata Minecraftu.

Teď už mi jen zbývá vás oficiálně pozvat k nám na server a doufám že se vám tam bude líbit i přes všechna úskalí začátku :)

Informace k modpacku
Modpack není v žádném případě hotový, a bude trvat ještě nějakou dobu než bude plně dokončený. Vývoj modpacku bude samozřejmě pokračovat dále a rychlost vývoje bude záviset na závažnosti problémů, které mě potkají.

Informace k serveru
Server není ještě úplně dokončen, protože nejde plně nastavit bez odezvy více hráčů. Stavby na spawnu nehledejte, všechny stavby se dostaví jakmile budou potřeba.
Návod jak začít na serveru hrát a co jde třeba dělat naleznete v tématu Příkazy a rady.

Discord server
Veškeré podrobnější informace a hlavně rychlejší komunikaci naleznete na Discord serveru Českého Pařana. Link: https://discord.gg/skveK253VU
Po připojení na DC server musíte požádat o roli “Alfa Omega” pro zpřístupnění sekce se vším užitečným.