Vzorová přihláška na buildera

Zde jsou vzorové přihlášky a informace o tom, jak má přihláška vypadat.
sunprime
Admin
Admin
Věk: 17
Kontaktovat uživatele:

Vzorová přihláška na buildera

Příspěvek#1 » 23.12.2021, 23:07:29

TOTO JE POUZE VZOROVÁ PŘIHLÁŠKA - NEKOPÍRUJTE!

Zdravím,
jmenuji se Ondřej Školný, je mi 15 let, žiji v Praze a na serveru vystupuji pod nickem sunprime. V červnu jsem dostudoval 4. ročník osmiletého gymnázia v Praze - Vršovicích. Mezi mé koníčky patří kondiční plavání, cyklistika a hraní počítačových her (nejraději hraji budovatelské hry a strategie).

Na server jsem se poprvé připojil na začátku března tohoto roku. Od té doby jsem se podílel na výstavbě města Omskogradu, které jsem i poslední dobu i vedl. Do konce “školního roku” jsem byl aktivní na serveru takřka denně 2-4 hodiny. (nejsem si jistý, jestli to dokážu udržet i během prázdnin a následujícího školního roku). Mám discord, na kterém jsem aktivní téměř celý den i Team speak, na kterém příliš aktivní nejsem, ale nedělá mi problém na něj přejít.

Troufám si tvrdit, že mám se všemi členy A-teamu dobré vztahy. Trestaný jsem nikdy nebyl, nepamatuji si ani žádné napomenutí, nebo konflikt s kýmkoliv ze strany Teamu.

Děkuji Vám za přečtení a přeji krásný zbytek dne,
Ondra

Ahoj,
jméno mé je Nikola Levová, na serveru mi můžete zahlédnout pod nickem UzumakyKushiCZ. V květnu mi bude 19 let a studuji poslední rok střední odborné školy v Plasích, obor veterinářství.

Mezi mé koníčky patří malování jak tužkou, uhlem, temperou, tuží, tak i grafická tvorba, vyrábění, hraní na počítači, ale ráda radím lidem, co se zvířaty, případně jak řešit jisté problémy. Nad sportem také neohrnu nos.

Na serveru jsem začala hrát, až když mi sem dotáhl jeden streamer, od té doby zde každý den trávím minimálně 4 hodiny a někdy to hraničí i s 10 hodinami za den. Školu mám normálně od 8 do 15:00, ale kvůli náročnému dojíždění se dostavím domů až v 7 večer. Na druhou stranu mi tu často zastihnete i ve 2 ráno. Snažím se stavět, ale spíše radši pomáhám lidem na serveru, radím, když můžu případně ukážu, jak by to mohli udělat jinak a podobně. Nemám problém si poradit s hráči, kteří dělají bordel. V tomhle ohledu mám hromadu zkušeností s moderováním streamů, chatů a dřív i moderování ts serverů, ale jen velmi krátce. Teď se spíše věnuji moderování discordu.

S A-teamem vycházím poměrně dobře, občas s nima mluvím na tsku a nebo si jen píšu v chatu. Ban jsem tady nikdy neměla, ani jiné problémy s týmem.

Více informací k náborům se dozvíte tady.
První připojení 22. 3. 2020
VIP zakoupeno celkem 4x
Helper 20. 7. 2020
Operátor 7. 3. 2021
Admin 22. 7. 2021