Superevent Příběhy Středozemě

Máte pochvalu nebo stížnost na někoho z členů týmu ČP? Zde se můžete vyjádřit.
kytka_
EPIC
EPIC

Superevent Příběhy Středozemě

Příspěvek#1 » 18.10.2020, 11:52:38

Superevent má před sebou ještě celou třetinu neotevřených kapitol, ale já bych už teď chtěla poděkovat Fildovi a Josefovi za jejich skvělý nápad, šťastnou volbu tématu a dokonalé zpracování fiktivního světa pana Tolkiena.
Musím se přiznat, že jak postupuji jednotlivými kapitolami, jsem víc a víc vtažena do děje příběhu, plním úkoly s nadšením a poctivě hledám v knihách, mapách a wikipedii odpovědi na záludné otázky v questech. Vím, že jsem naprosto nejhorší hráč, který se do plnění eventu pustil, protože určitě nikdo nebyl vícekrát zabit v podzemí u vrků než já a nikdo tolikrát nespadnul na každém sebemenším parkouru, ale taky vím, že nadšenějšího hráče než jsem já, byste těžko hledali. Těším se na každou novou lokaci a kochám se, když procházím kolem obrovských soch trpaslíků nebo se prodírám pavučinami obřích pavouků.
Superevent ve mne vzbudil chuť si po letech zase všechny knížky znovu přečíst a nebo si alespoň pustit filmy.
A věřím tomu, že nebudu jediná..
Takže pánové, nedokáži si představit, kolik času vám muselo zabrat všechno postavit, vymyslet a odzkoušet, ale povedlo se vám to na jedničku a já mockrát děkuji za event, který podle mne nemá na Publicu obdoby.

kytka_

Fildaa
Operátor
Operátor
Věk: 17

Re: Superevent Příběhy Středozemě

Příspěvek#2 » 23.10.2020, 19:00:06

Ahoj,

ve hře jsme se už bavili. Ještě zbývá 1/3 SE a my doufáme že se ti bude i zbytek líbit tak, jak se ti SE líbil doteď.

Děkujeme ještě jednou za pochvalu. ;)

- Fildaa & Josef,
Tvůrci SE

//The_Hanysss: Lock!
Potřebuješ pomoct či poradit? Všude mě najdeš pod nickem Fildaa!

Mé pařanovské úspěchy:
» První připojení na server - 2015 «
» Helper - 18.7.2019 «
» Technik DC - 5.10.2019 «
» Správce měst - 3.11.2019 «
» Operátor - 25.1.2020 «