Program pro renderování videa ?

Nevíte si rady s PC? Zeptejte se!
Pravidla fóra
Veškeré obrázky, screeny a jiný obrazový materiál uploadovat na
http://www.upnisito.ceskejparan.cz pokud bude vloženo jinak, bude příspěvek smazán!
Leiths
Veterán
Veterán
Věk: 23

Program pro renderování videa ?

Příspěvek#1 » 5.4.2012, 10:57:57

Ahoj, hledám nějaký dobrý program, který renderuje video cca. rychleji než Sony Vegas 11 PRO, sice je Sony dobrý, ale render cca. 30 min. videa v něm, je hodně dlouhý, což se nevyplatí..

- Program musí renderovat dobře, ne do půlového okna, tzv. 1280x720 ať je to v FULL obraze na Youtubku
- Snesu delší dobu renderování, ale co je moc, to je moc.
- Ať to neni nějak složitý

- Prostě mi sem zkuste napsat něco, já na to mrknu. Díky předem.
Pokud něco potřebuješ, neboj se a napiš mi soukromou zprávu.

Arkantos
Ochránce
Ochránce

Re: Program pro renderování videa ?

Příspěvek#2 » 5.4.2012, 12:33:02

axran píše:Ahoj, hledám nějaký dobrý program, který renderuje video cca. rychleji než Sony Vegas 11 PRO, sice je Sony dobrý, ale render cca. 30 min. videa v něm, je hodně dlouhý, což se nevyplatí..

- Program musí renderovat dobře, ne do půlového okna, tzv. 1280x720 ať je to v FULL obraze na Youtubku

Ja používam pro dokončování a převod AVS Video Editor 2010 asi nejlepší program pro tento účel. Je podobný jako Windows Movie Maker.
Výhodou tohoto programu je i nahrávaní přímo na youtube v hd rozlišení.

Menší recenze programu AVS Video Editor 2010:
Střih videa jak jste ještě nezažili.
Neskutečná rychlost načítání videa,lze říci okamžité načtení videa,funkce drag and drop (chuť a pusť).
Neskutečná rychlost ve vytváření projektu a ve finálním výstupu.
Rychlostí,kvalitou a podporou videoformátů drtí konkurenci na plné čáře jako jsou Pinnacle,Vegas,Adobe,Corel,Canopus,atd. (Tohle mluví za vše ;) )
Stabilní verze,nepadá,neseká se,nemrazí se.
Není čeština,ale také není potřeba vzhledem k velmi jednoduchému ovládání.
V tomto software najdete prostě vše,co v jiných a velikostně gigantických střižnách videí.

Stručný popis:
Výkonný nástroj pro úpravu vašeho videa. Podporuje přímý export do iPod, PSP, mobilů a dalších mobilních zařízení, podporuje řadu širokou formátů souborů videa, umožňuje vypalování videa na CD nebo DVD disky, umožňuje zachytávání videa z různých externích zařízení (HDV/DV, mikro DV a analogové kamery, VCR, TV tunery…), nabízí řadu různých efektů, přechodů a stylů pro vylepšení videa, podporuje tvorbu prezentací fotografií, umožňuje editaci zvukových stop a další.

Podporované formáty čtení-vstup
HD Video (inc. Blu-ray video, AVCHD, MPEG-2 HD and WMV HD), AVI (DivX, Xvid, etc.), DV AVI, MP4 (inc. Sony PSP, Apple iPod and Archos), WMV, 3GP, 3G2, QuickTime (MOV, QT), DVD, VOB, VRO, MPEG-1, 2, 4, TOD, MOD, MPG, DAT, VCD, SVCD, Real Video (RM, RMVB), ASF, ASX, MJPEG, H.263, H.264, DVR-MS, MKV, OGM, FLV, AMV, MTV, TS, M2TS, M2T, MTS, DPG, NSV, FLI, FLC, CDG, GVI, SVI, PPT, PPTX.

Podporované formáty zápis-výstup
HD Video (inc. Blu-ray video, AVCHD, MPEG-2 HD and WMV HD), AVI (DivX, Xvid, etc.), MP4 (inc. Sony PSP, Apple iPod and Archos), WMV, 3GP, 3G2, QuickTime (MOV, QT), SWF, FLV, DVD, MPEG-1, 2, 4, MPG, MJPEG, H.263, H.264, Real Video (RM, RMVB).
Moje turbo pc Tělo: M486 Motherboard, Mozek: AMD K5 600MHz CPU, Oči: S3 Trio64+ 16MB PCI video card, Paměť: 64 MB RAM, Žaludek: WD 12gb, Jazyk: MS Win98... Českej Pařan - cesta Arkantose: http://youtu.be/cZBmmo13sko

Boompeer
Veterán ČP
Veterán ČP
Věk: 24

Příspěvek#3 » 5.4.2012, 20:18:20

Pro renderování videa je taky možnost - Camtasia Studio 7. Trvá to sice trochu déle, ale kvalita je vcelku dobrá a můžeš to mít v několika velikostech, HD,...všechno je jen na tobě. Je to jednoduché - zapneš, Render - > velikost, typ souboru ( mp3, mp 4,..... ) click to render a už to jede....opravdu skoro pro debily.
Méďa Ted ❤❤❤

Jeden z nejdéle sloužících a hrajících lidí na portálu ČP.

Příchod na ČP : Pár dní po založení.

Operátor Planetoids : 9.4. 2012, Admin Planetoids : 7.5. 2012, První Operátor Creative : 26.8. 2012, Druhý Operátor Creative : 22.11. 2012, Veterán ČP : 6.5. 2013

S přáním hezkého dne, Boompeer.

Leiths
Veterán
Veterán
Věk: 23

Příspěvek#4 » 5.4.2012, 22:10:04

Arkantos píše:
axran píše:Ahoj, hledám nějaký dobrý program, který renderuje video cca. rychleji než Sony Vegas 11 PRO, sice je Sony dobrý, ale render cca. 30 min. videa v něm, je hodně dlouhý, což se nevyplatí..

Ja používam pro dokončování a převod AVS Video Editor 2010 asi nejlepší program pro tento účel. Je podobný jako Windows Movie Maker.
Výhodou tohoto programu je i nahrávaní přímo na youtube v hd rozlišení.

Menší recenze programu AVS Video Editor 2010:
Střih videa jak jste ještě nezažili.
Neskutečná rychlost načítání videa,lze říci okamžité načtení videa,funkce drag and drop (chuť a pusť).
Neskutečná rychlost ve vytváření projektu a ve finálním výstupu.
Rychlostí,kvalitou a podporou videoformátů drtí konkurenci na plné čáře jako jsou Pinnacle,Vegas,Adobe,Corel,Canopus,atd. (Tohle mluví za vše ;) )
Stabilní verze,nepadá,neseká se,nemrazí se.
Není čeština,ale také není potřeba vzhledem k velmi jednoduchému ovládání.
V tomto software najdete prostě vše,co v jiných a velikostně gigantických střižnách videí.

Stručný popis:
Výkonný nástroj pro úpravu vašeho videa. Podporuje přímý export do iPod, PSP, mobilů a dalších mobilních zařízení, podporuje řadu širokou formátů souborů videa, umožňuje vypalování videa na CD nebo DVD disky, umožňuje zachytávání videa z různých externích zařízení (HDV/DV, mikro DV a analogové kamery, VCR, TV tunery…), nabízí řadu různých efektů, přechodů a stylů pro vylepšení videa, podporuje tvorbu prezentací fotografií, umožňuje editaci zvukových stop a další.

Podporované formáty čtení-vstup
HD Video (inc. Blu-ray video, AVCHD, MPEG-2 HD and WMV HD), AVI (DivX, Xvid, etc.), DV AVI, MP4 (inc. Sony PSP, Apple iPod and Archos), WMV, 3GP, 3G2, QuickTime (MOV, QT), DVD, VOB, VRO, MPEG-1, 2, 4, TOD, MOD, MPG, DAT, VCD, SVCD, Real Video (RM, RMVB), ASF, ASX, MJPEG, H.263, H.264, DVR-MS, MKV, OGM, FLV, AMV, MTV, TS, M2TS, M2T, MTS, DPG, NSV, FLI, FLC, CDG, GVI, SVI, PPT, PPTX.

Podporované formáty zápis-výstup
HD Video (inc. Blu-ray video, AVCHD, MPEG-2 HD and WMV HD), AVI (DivX, Xvid, etc.), MP4 (inc. Sony PSP, Apple iPod and Archos), WMV, 3GP, 3G2, QuickTime (MOV, QT), SWF, FLV, DVD, MPEG-1, 2, 4, MPG, MJPEG, H.263, H.264, Real Video (RM, RMVB).

Wau, máš u mě plus ! Zkusím to, a pokud to půjde, budu ti vděčný ! Velmi pěkně napsáno.
Pokud něco potřebuješ, neboj se a napiš mi soukromou zprávu.

mispra
Bojovník
Bojovník

Příspěvek#5 » 15.4.2012, 13:09:59

Dobrá je si myslím Camtasia 7 akorát je placená mužeš si ji ale vyzkoušet na 30 dní zdarma
Obrázek
Helper Jsem od 23.9.2012.

nemead
Starý Mistr
Starý Mistr

Příspěvek#6 » 19.4.2012, 0:40:34

Používám Camtasia 7 ... nestěžuju si.
Obrázek Obrázek
Obrázek Obrázek
Pokud se Váme můj příspěvek líbí. Dejte mu palec! ;)

matejhen
Senilní Mistr
Senilní Mistr

Příspěvek#7 » 20.4.2012, 6:52:51

nemead píše:Používám Camtasia 7 ... nestěžuju si.
je to asi nejlepší

Skut3cnikCz
Pěstitel
Pěstitel

Příspěvek#8 » 25.4.2012, 21:41:30

This is Camtasia !!!
Obrázek
Obrázek